Unikol vzhľad pripravovaného Land Rover Defender 2020. Odhalený bol naozaj nezvyčajným spôsobom

  • Internet je plný leakov a "neplánovaných" únikov rôznych produktov
  • Najnovšie bol odhalený legendárny model Defender
  • LEGO stavebnica ukázala, ako by mal pripravovaný off-road vyzerať
unsplash.com/@jonathangallegos - @r3dmax
  • Internet je plný leakov a "neplánovaných" únikov rôznych produktov
  • Najnovšie bol odhalený legendárny model Defender
  • LEGO stavebnica ukázala, ako by mal pripravovaný off-road vyzerať

Utajiť pripravovaný projekt či produkt je v dnešnej dobe internetu a modernej techniky takmer nemožné. Pokiaľ ide o pripravované modely automobilov, počas testovacích jázd je na nich špeciálny polep, ktorý skresľuje detailné tvary a dizajn vozidla. Nakoľko tieto modely jazdia po bežných cestách, neuniknú zvedavým objektívom ľudí, ktorí to takmer okamžite zavesia na internet. Najnovšie sa však podoba chystaného legendárneho modelu Land Rover Defender 2020 odhalila naozaj nezvyčajným spôsobom, o čom informoval portál autoevolution.com

Na Twitteri sa na profile Bob’s Vintage Bricks objavila fotografia podoby nového Defender 2020, ktorú odhaľuje LEGO stavebnica. Podľa portálu autoevolution.com síce nejde o prvý prípad, kedy hračka ukázala utajovaný vzhľad produktu, ale fakt, že sa jedná o naozaj nezvyčajný spôsob úniku, je nepopierateľný.

Podľa webu brothers-brick.com je LEGO stavebnica zo séria Technic s označením 42110 Land Rover Defender vernou replikou chystaného modelu. Bude ju tvoriť 2 573 dielov. Zďaleka však nejde len o odhalenie dizajnu a vzhľadu karosérie, ale o verziu s plne funkčnými mechanickými časťami ako napríkla riadenie, prevodovka či navijak v prednej časti. Vďaka týmto technickým vychytávkam sa cenovka modelu vyšplhá na približne 180€. Ak sa táto Lego stavebnica, vysoká 22 cm, dlhá 42 cm a široká 20 cm, dostane naozaj do predaja, pôjde o prvý model Technic v olivovo zelenej farbe.

Dôležité je však podotknúť, že stavebnica zatiaľ nebola oficiálne potvrdená, no všetko nasvedčuje tomu, že sa jedná o úniky reálneho produktu. Taktiež by bol tento krok zo strany LEGO pochopiteľný, nakoľko je okolo chystaného modelu veľký rozruch, ktorého hype sa začal písať ešte v roku 2016, kedy bol oficiálne ohlásený koniec produkcie vozidla. Netrvalo však dlho a v roku 2018 bol ohlásený comeback modelu, ktorý by mal na trh prísť už budúci rok. Od vtedy sme boli svedkami mnohých únikov fotografií či technických špecifikácií.

Niekoľko najnovších a reálnych záberov, síce s polepom a kamuflážou, ponúka portál autoblog.com, ktoré sa výrazne zhodujú s podobizňou odhalenej LEGO stavebnice. Už čoskoro sa dozvieme, či sa úniky zhodujú s chystaným vozidlom, alebo išlo len o falošné správy.

zdroje: newatlas.com; brothers-brick.com; autoevolution.com; thedrive.com; motor1.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech