Union rozdá Slovákom 100 eur na zdravé zuby. Do boja sa púšťa aj s antivaxermi

  • Každý rok prejavia záujem o zmenu poisťovne státisíce Slovákov
  • Union zdravotná poisťovňa sa rozhodla pomáhať rodičom s doplatkami za lieky na predpis pre deti, ktoré prepláca v neobmedzenej výške
  • Zľavy ti poskytne aj pri cestovnom poistení počas celého roka
  • Na zubára ti poskytne každý rok príspevok až do 100 eur
Union - Startitup_Pixabay
  • Každý rok prejavia záujem o zmenu poisťovne státisíce Slovákov
  • Union zdravotná poisťovňa sa rozhodla pomáhať rodičom s doplatkami za lieky na predpis pre deti, ktoré prepláca v neobmedzenej výške
  • Zľavy ti poskytne aj pri cestovnom poistení počas celého roka
  • Na zubára ti poskytne každý rok príspevok až do 100 eur

Ak máš záujem o zmenu poisťovne, nemusíš ju hlásiť osobne, ale stačí, ak vyplníš online prihlášku priamo na webe. Potom ju stačí podpísať a o ďalšie detaily sa nestaráš, nakoľko ich Union vyrieši za teba. Zmenu poisťovne stačí nahlásiť len svojmu zamestnávateľovi. Nemusíš sa ani obávať, že by si zmeškal termín, ak pri vypĺňaní urobíš chybu. Ak totiž poisťovňa zistí v prihláške nedostatok alebo omyl, tak ťa bude kontaktovať a problém vyrieši. Tak sa ti nestane, že budeš o nesprávnosti vyrozumený poštou až po termíne.

Union ťa nenechá riešiť komplikácie na vlastnú päsť, ale, ak si už ich klient, stačí sa vybrať do pobočky a ochotný personál s tebou problém vyrieši priamo tam. Samozrejmosťou je poradenstvo cez telefón, ale aj internetový portál.

Union v Poluse/Startitup
zdroj: Union v Poluse/Startitup

Union vytiahla kompletný arzenál

Ak ťa, podobne ako nás, trápia vysoké príplatky u zubára, určite ťa poteší príspevok až do 100 eur ročne na služby stomatológa a dentálneho hygienika. Ak absolvuješ pravidelnú preventívnu prehliadku každý rok a splníš podmienky benefitu, tak ti Union zdravotná poisťovňa preplatí tvoje vyšetrenia u zubára až do výšky 100 eur ročne. Príspevok môžeš využiť kedykoľvek počas roka, celý naraz, alebo po častiach. Navyše, ak absolvuješ okrem preventívky u zubára aj ostatné odporúčané preventívne prehliadky, dostaneš od poisťovne aj milú odmenu.

Novonarodení poistenci dostanú od poisťovne hneď niekoľko benefitov. Okrem finančného darčeka – poukážky v hodnote 30 € a knižky „Naše dieťatko“, môžu rodičia pre svojho potomka bezplatne požičať monitor dychu Nanny, ktorý monitoruje detské dýchanie. Rodičom Union prepláca aj doplatky za lieky predeti v neobmedzenej výške. Rodičia, ktorí svoje deti nechajú zaočkovať, dostanú 50 % ceny z vybraných vakcín späť.  Vakcíny pre najmenších totiž stoja aj viac ako 100 eur. Finančne nákladná je napríklad aj vakcína proti rakovine krčka maternice pre ženy, ktorá sa musí podať trikrát.

Poisťovňa zároveň prispieva aj na testy potravinových intolerancií u detí a aj dospelých.

V prípade, že cestuješ po Slovensku, alebo po svete, tak ťa cestovné poistenie môže vyjsť naozaj draho. Vyšplhať sa môže až do výšky 200 eur. Union preto ponúka svojim klientom v prípade cestovného poistenia až 50 % zľavu.

Union zdravotná poisťovňa sa snaží byť k svojim poistencom ústretová, ak si samoplatca a dopustíš sa pri úhrade chyby, poisťovňa ťa na ňu včas upozorní a nebude ťa zbytočne pokutovať.

Startitup.sk
zdroj: Startitup.sk

Ako je na tom Union s lekármi?

Pri zmene poisťovne sa všetci obávame najmä toho, že hoci má poisťovňa skvelé výhody, nemusí mať dostatok zazmluvnených lekárov.  Zazmluvnených špecialistov Union zdravotnej poisťovne si vieš nájsť na ich webe, ale aj priamo v pobočke. Ak máš lekárov, ktorých nechceš meniť, rýchlo sa dozvieš, či s poisťovňou majú zmluvu. Slovenské nemocnice má poisťovňa pokryté kompletne.

Union v Poluse/Startitup.sk
zdroj: Union v Poluse/Startitup.sk

Ak zvažuješ zmenu poisťovne, nezabudni, že prihlášku si môžeš podať len do 30. septembra.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK