Úspešný slovenský startup CloudTalk má pre teba niečo, čomu pravdepodobne neodoláš

 • Cloud­Talk pri­náša na trh ino­va­tívne call cen­trové rie­še­nie, ktoré robí zá­kaz­nícky ser­vis hrač­kou
 • Nadupaný slo­ven­ský star­tup už sti­hol expan­do­vať do ce­lej Európy a jeho rie­še­nie chcú aj v Ázii
 • Teraz rozširuje svoj tím o nových kolegov.
 • Budeš to práve ty, kto spolu s nimi zlepší svet biznisu?
img_3255
CloudTalk
 • Cloud­Talk pri­náša na trh ino­va­tívne call cen­trové rie­še­nie, ktoré robí zá­kaz­nícky ser­vis hrač­kou
 • Nadupaný slo­ven­ský star­tup už sti­hol expan­do­vať do ce­lej Európy a jeho rie­še­nie chcú aj v Ázii
 • Teraz rozširuje svoj tím o nových kolegov.
 • Budeš to práve ty, kto spolu s nimi zlepší svet biznisu?

Za projektom CloudTalk stoja dvaja Slováci, ktorí sa pred dvomi rokmi rozhodli začať revolúciu v customer service. O ich skvelom riešení sa veľmi rýchlo dopočuli vo svete a dnes už spolupracujú s firmami v celej Európe a najnovšie aj v Ázii. Ako povedal jeden zo zakladateľov Martin Malých, „toto sú v biz­nise tie najk­raj­šie mo­menty, kedy viete, že to čo ro­bíte, má zmy­sel a ľu­dia to chcú sami od seba na zá­klade od­po­rú­čaní“. 

Viac o riešení CloudTalk sa dozvieš po kliknutí na náš nedávny rozhovor s Martinom. 

Chyť si svoj dream job

Tento úspešný slovenský startup sa teraz rozrastá a do svojho tímu hľadá šikovných ľudí na rôzne pozície – programátorov, marketérov, obchodných manažérov aj ľudí na customer supportZoznam všetkých ponúkaných pozícií nájdeš tu.

Ak však neobjavíš tu pravú pre teba, no myslíš si, že vieš tento startup posunúť ďalej, neváhaj sa im ozvať. Chystajú toho totiž oveľa viac. „Do budúcna by sme chceli mať pobočky aj v zahraničí, preto sa nebránime ani záujemcom, ktorí nežijú na Slovensku. Tešíme sa na to, keď pôjdeme ľudí zaškoliť mimo Slovenska a rozbehnúť to tam. Je to jedným z našich prioritných cieľov na tento rok,“ prezradil Martin.

V CloudTalku hľadajú špecialistov vo svojom odbore, od ktorých sa môžu učiť. Zároveň sú však otvorení mladým ľudom, ktorí svoju kariéru ešte len rozbiehajú, no nechýba im potrebné nadšenie a nasadenie. „Veľmi dôležitý je pre nás hlavne postoj našich ľudí – (takmer) každý problém sa dá vyriešiť, treba byť kreatívny a nachádzať niekedy aj netradičné riešenia,“ zdôrazňuje Martin.

Prečo pracovať v CloudTalk?

 • Práca pre milovníka výziev a progresu

CloudTalk rastie raketovou rýchlosťou a už dnes vyvíja produkt na svetovej úrovni, preto aj ty musíš milovať progres. A keďže sa tu zaoberajú zlepšovaním zákazníckeho servisu, môžeš byť istý, že každý deň prinesie nové výzvy, ktoré potrápia tvoju kreativitu.

 • Inovovanie telekomunikácií

„Keď sa povedia telekomunikácie, veľa ľudí si predstaví nudnú oblasť, ktorá je tu už roky. V CloudTalku dokazujeme, že je to presne naopak. V telekomunikáciách fungujú väčšinou iba veľkí operátori, ktorí často nevybočujú mimo svoj rámec a dodržujú striktne nastavené procesy. Preto je v tejto oblasti ohromný priestor pre inovácie,“ vysvetľuje Martin.

 • Vzdelávanie a kariérny rast

Svojich zamestnancov tu radi vzdelávajú a investujú do nich s očakávaním, že sa to vráti v podobe skvelého tímu ľudí so skúsenosťami a entuziazmom. „Každý má u nás neobmedzené možnosti, sme otvorení nápadom a vylepšeniam ľudí, vďaka čomu môžu profesionálne aj osobnostne rásť. Keďže sme malý tím, každý môže v niečom vyniknúť,“ tvrdí Martin.

 • Pohodová atmosféra

Napriek rýchlemu rastu je CloudTalk stále maličká firma, takže tu vládne kamarátska atmosféra. Na pohode pridáva aj sídlo firmy v rodinnom dome so záhradou blízko Horského parku a tešiť sa môžeš aj na časté teambuildingy.

 • Flexibilná práca

Homeoffice či flexibilná pracovná doba tu nie sú žiaden problém. Hlavné je, aby to vyhovovalo tebe. „Veríme, že rast firmy a zamestnancov idú ruka v ruke a že šťastní zamestnanci zaručujú lepšie výsledky. Vďaka tomu vytvárame kvalitný produkt, ktorý si získava spokojných zákazníkov,“ dodáva Martin.

Ak ťa Cloudtalk zaujal a vidíš sa v jeho tíme, klikaj na www.cloudtalk.sk/kariera a čoskoro môžeš byť na tejto fotke aj ty. :) 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech