Už dnes sa koná finále Firemnej ešportovej ligy v CS:GO, kto bude víťazom?

Untitled design – 2022-06-29T110828.434
Yvents

Finále Firemnej ešportovej ligy v Counter-Strike: Global Offensive je na programe už dnes od 17:00, vysielanie nájdeš na www.twitch.tv/yzonesk.

Firemná ešportová liga (FEL) už dnes podvečer vyvrcholí svojou treťou sezónou, v rámci jarnej časti uvidíme finále hry Counter-Strike: Global Offensive. Do bojov sa celkovo v tejto sezóne zapojilo štrnásť tímov, nechýbali zástupcovia známych spoločností, akými sú napríklad VÚB, Orange a Deutsche Telekom. 

Formát ligy sa niesol v znamení dvoch skupín, do ktorých bolo rozložených sedem tímov, pričom štyri najlepšie z každej skupiny postupovali do vyraďovacej fáze, ktorá sa začínala zápasmi štvrťfinále. Vyraďovacia fáza práve dnes vrcholí a my spoznáme mená šampiónov medzi firmami na poli Counter-Striku. Zostáva totiž odohrať totiž dva zápasy – o tretie miesto a samotné grandfinále. 

fotka do článku
zdroj: Yvents

Čo sa týka zápasu o tretie miesto, tento duel bude hraný offstream, čo znamená, že naživo vysielaný nebude. Sily si v ňom zmerajú pracovníci Yvents (Yvents Phoenix), ktorí nastúpia proti SuperScale. 

Hlavným ťahákom dňa bude samotné grandfinále, ktoré je vysielané live už od 17:00. Finálový boj sľubuje zaujímajú zápletku – nastúpia v ňom dva tímy, ktoré majú na pracovnom poli veľmi podobné zameranie. V menšom „derby“ sa stretne spoločnosť Orange (Orange.Amber), ktorá v boji o prvenstvo vyzve Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia (DT ITSO SK). Hrať sa bude formátom best-of-3 (najlepší z troch máp), pričom komentátorské stanovisko zaujme dvojica Milan „Bito“ Bitala a Jakub Szazak. 

Aký je tvoj tip na víťaza tretej sezóny FEL? Sleduj finále Firemnej ešportovej ligy a zisti to už dnes od 17:00 na www.twitch.tv/yzonesk. 

Hlavným partnerom tohto projektu je stávková spoločnosť TIPOS. 

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá