Už si počul o vrcholoch Sli.do pre tento rok ?

  • Ja ti ich predstavím hneď 12 v poradí, takže ty len pekne čítaj a obdivuj . ;)
image_1419238433.png
  • Ja ti ich predstavím hneď 12 v poradí, takže ty len pekne čítaj a obdivuj . ;)

 

Na úvod roka 2014 v Januári sa konala hneď medzi prvými konferencia s názvom Fresh. Organizovala sa v Dánsku a pre sli.do bola na začiatok veľkým osviežením. Získali cenu Fresh Award v kategórií #EventTech prepojenie, kde do diskusie sa zamiešala aj téma ohľadom spustenia Google Glass aplikácie pre moderátorov podujatí.

 

 

Keď sa sny stávajú skutočnosťou. O tom je najväčší festival kreatívnych technológií na svete, ktorý sa ukrýva pod názov SXSW Interactive. Tento rok sa konal v Marci v neďalekom USA a sli.do tam nesmelo chýbať. Stalo sa súčasťou viacerých panelových diskusií SXSW, vrátane jedného ich hrdinu – David Allen!

Pod ďalší z ich úspechov sa podpísalo vypĺňanie prihlášky pár hodín pred deadlinom na jednu z popredných konferencií v Európe – Eventex. V Bulharsku tak získali už druhú cenu za Event Technology pre rok 2014.

 

 

Londýn, Jún a konferencia Meet the Future. Interaktívno – proaktívna konferencia s možnosťou prezentovania myšlienok budúcnosti. Sli.do predstavili aplikáciu Google Glass a vzápätí objavili predpovede na to ako by Google Glass mohli ovplyvniť delegátov počas podujatí v budúcnosti.

 

 

Významnou udalosťou pre sli.do bola tiež účasť na World meetings forum v exotickom Mexiku. Aplikácia Google Glass bola suverénne požívaná počas trvania celého eventu. Neobišli sa ani bez pozitívnych feedbackov od významných osobností. Ale čo bolo najdôležitejšie? Oficiálne spustili spoluprácu s mexickým partnerom – Ptcice.
 

Špeciálnym večerom pre sli.do sa odohral v Londýne na Startup Grind London. Večer zahŕňal výnimočnú panelovú diskusiu, ktorou súčasťou boli zakladatelia Eventbrite – Julie, Kevin Hartz a Renaud Visage. Táto firma bola jednou z inšpirácií pre zakladateľov sli.do . Veľkou poctou bolo pre nich to, že zakladatelia odpovedali na otázky, ktoré boli odoslané práve prostredníctvom sli.do.

 

 

Holándsko, krajina veterných mlynov a ICCA WORLD kongresu. Akcia bola ukážkovou pre využite funkcií sli.do. Celý event moderoval Gerrit Heijkoop, ktorý odviedol vynikajúcu prácu, pretože sli.do  použilo približne 76% online a onsite publika. Takmer 445 účastníkov zo 42 krajín, sa opýtalo na viac ako 200 otázok.

 

Polovica leta za nami a sli.do vyrazilo do NYC na konferenciu #ElevateNYC. Konferenciu pre viac ako 400 účastníkov v USA organizovali EventbriteBizBash. Boli partnerom pre ElevateNYC pre komunikáciu na prednáškach a panelových diskusiách, ktorých súčasťou boli rečníci ako Brian Solis a David Adler.

 

Naši Susedia, Rakúsko, Viedeň – Pioneers Festival! Najúspešnejšia akcia tohto roka pre sli.do v súvislosti s interakciou. Trvala 3 dni a zapojilo sa takmer 800 účastníkov, ktorí využili sli.do. Položených 726 otázok a okolo 2245 odporúčaní.

A čo bolo pre nich najfantastickejšie ? – vystúpili na javisku počas svetovej premiéry AeroMobile 3.0.

 

 

U našich „bratov“ sa konala v Novembri konferencia – Marekting Festival. A sli.do nemohli chýbať, pretože to bola konferencia so zástupmi hviezdnych rečníkov. Zo 418 aktívnych účastníkov bolo položených 402 otázok.

 

Pre úspešné ukončenie roka sa do zoznamu pripísali na December ďalšie dve z konferencií – Conference Summit/LondýnLeWeb Conference/Paríž.

 

Účastníci Conference Summit boli nadšení, že sli.do bude použité počas celého trvania akcie. Avšak, to ako efektívne mohlo byť sli.do použité na evente mala na starosti moderátorka celej akcie Bansri Shah. Postarala sa o zúčastnených tak, aby sa z nich stali aktívni účastníci akcie a držala ich zaneprázdnených počas celej panelovej diskusie, ktorú viedla.

 

 

 

LeWeb Conference bola čerešničkou na torte pre tento rok. Sli.do pomohlo na konferencií zapojiť publikum na 2 z 3 stageov. Bolo to pre nich príjemnou rozlúčkou tohtoročnej sezóny.

Viac sa môžete dozvedieť už na ich oficiálnom blogu kde spomínajú ďakovačky pre všetkých tých, ktorým to patrí.

 

Zdroj: sli.do

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech