Už zajtra začína Bratislava Design Week

  • Príďte aj vy objaviť bratislavský design week
  • Už zajtra sa všetko rozbehne
31870342_1855926964445976_7137746908738486272_o-1
FB BADW
  • Príďte aj vy objaviť bratislavský design week
  • Už zajtra sa všetko rozbehne

Hlavnou témou medzinárodného festivalu súčasného dizajnu Bratislava Design Week je IDENTITA. Nielen preto, že rok 2018 je rok výročí udalostí, ktoré zásadne definovali naše moderné dejiny, ale aj preto, lebo identita je zaujímavá vrstva v individuálnych dizajnérskych príbehoch. Je predsa dobré vedieť kto som a prečo to robím.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: archív BADW

Tému identity budeme skloňovať v našich kurátorských výstavách, na medzinárodnej konferencii, v side specific inštaláciach, v diskusiách, performanciách aj v paralelnom programe.

Hlavná centrála festivalu bude opäť v krásnych barokových priestoroch Zoya Gallery na Ventúrskej 1, kde sa predstavia hlavní hostia festivalu, ale aj vybraní slovenskí dizajnéri a vizuálni umelci.

Novinkou v tomto roku je vytvorenie DIZAJN DISTRIKTU v Starom meste. Prihlásení dizajnéri a dizajnérske štúdia a výrobci v OPEN CALL predstavia svoje inštalácie na viacerých aj netradičných adresách.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: archív BADW

V priestore Bless na Medenej ulici, v Ateliéri 13 na Panskej ulici, v Galérii Univerzitnej knižnice na Michalskej ulici, v kníhkupectve a galéri Art Books Coffe na Baštovej ulici, v galérii Medium na Hviezdoslavovom námestí, ale aj v kvetinárstve na Medenej, v bývalej zmrzlinárni na Michalskej ul., v prejazde budovy VŠVU na Hviezdoslavovom námestí či vo výkladoch OD DUNAJ. Návštevníci dostanú mapu a môžu putovať za dizajnom podobne ako napríklad návštevníci Design Week-ov v Miláne, Viedni, Londýne.

Všetky info nájdete TU

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech