V akcelerátore #accacelife sa od apríla „stretne“ 16 originálnych projektov

Prove, Peter Pasek,Simona Mistikova
accace

Občianske združenie #accacelife organizuje 2. ročník akcelerátora pre startupy a začínajúcich podnikateľov. Organizátorov neodradila ani súčasná situácia, naopak, prispôsobili sa a program tak bude prebiehať online. Vybraní účastníci sa môžu tešiť na webináre v oblasti financovania, práva, marketingu, biznisu a ďalších, ako aj mentoring. Program štartuje v apríli.

Inovatívne technológie, mobilné aplikácie, služby, aj produkty – vybrané startupy či začínajúci podnikatelia, ktorí budú tento rok účastníkmi online akcelerátora, prinesú nápady a projekty z rôznych oblastí. Jedno však majú spoločné – chuť posunúť svoj nápad ďalej. Prihlášku do #accacelife akcelerátora tento rok poslalo takmer 30 záujemcov, organizátori sa rozhodli vybrať až 16 z nich.

Vybraných startupistov čaká intenzívny program vo forme webinárov, ktoré pokrývajú témy od financovania cez právne rady, manažment tímu v startupe, marketing, ale aj ako na úspešné rokovania s potenciálnymi investormi. Účastníci môžu takisto využiť mentoring od inšpiratívnych osobností a odborníkov vo svojej oblasti.

Partnermi akcelerátora sú PR agentúra Divino, transakční poradcovia z InvAce, startupová súťaž CESAwards Slovakia, spoločnosť Dedoles, Univerzitný technologický inkubátor STU, slido, Sudolabs a mediálni partneri Startitup a PodnikateľskéCentrum.sk.

Akcelerátor organizuje občianske združenie #accacelife v spolupráci s CESAwards Slovakia. Program pre vybrané startupy začína už v apríli. Viac informácií a kontakt nájdete priamo na webstránke www.accacelife.sk.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK