V Bratislave došlo k zrážke troch áut. Výška škody ti vyrazí dych

  • Nie je dňa, kedy by sa na Slovensku nestala dopravná nehoda
  • Polícia SR tentokrát informuje o zrážke vozidiel, ktorá sa odohrala v Bratislave
pjimage - 2021-09-24T114127.781
Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj
  • Nie je dňa, kedy by sa na Slovensku nestala dopravná nehoda
  • Polícia SR tentokrát informuje o zrážke vozidiel, ktorá sa odohrala v Bratislave

V bratislavskom Starom Meste sa stala dopravná nehoda, ktorú polícia označuje za kurióznu. Spôsobené to je tým, že účastníkmi nehody mali byť vodiči luxusných áut. Ako udáva Polícia SR – Bratislavský kraj na svojom Facebooku, pravdepodobná výška škody bola vyčíslená na 35 000 eur. Poškodené boli autá Subaru Legacy, BMW a Land Rover. Pod príspevkom polície sa však rozpútala diskusia. Komentujúci upozorňujú, že sa nejedná o luxusné autá.

„Podľa doposiaľ zistených informácii vodička osobného motorového vozidla zn. Subaru Legacy jazdila po Úprkovej ulici smerom na Javorovú ulicu, pričom na križovatke ulíc Úprková-Javorová nedala prednosť v jazde vozidlu prichádzajúcemu sprava a s jej vozidlom vošla do križovatky. Tam došlo k zrážke s vozidlom BMW, ktoré po Javorovej ulici smerom na Bohúňovú viedla ďalšia vodička,“ objasňuje nehodu polícia.

NEHODA VOZIDIEL LUXUSNÝCH ZNAČIEK VYJDE PORIADNE DRAHO🚨Kuriózny incident riešia dopravní policajti, ktorý sa stal…

Posted by Polícia SR – Bratislavský kraj on Friday, September 24, 2021

Vodička Subaru mala stratiť kontrolu nad svojím vozidlom, kvôli čomu narazila do auta značky Land Rover. Jazda ženy, ktorá sedela za volantom BMW skončila tiež nárazom. Odskákal si to plot rodinného domu. V dôsledku nárazu utrpela žena zranenia, s ktorými bola prevezená do nemocnice. Požitie alkoholu pred jazdou bolo u obidvoch účastníčok nehody na mieste vylúčené. 

Zdroj: Polícia SR

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech