V Bratislave idú do predaja posledné byty v atraktívnej lokalite aj so záhradkami. Mestská časť sa zmení na nepoznanie

  • Končí sa jedna významná fáza budovania projektu Slnečnice v Bratislave
  • Developer CRESCO REAL ESTATE hlási finalizáciu v Zóne viladomy a do predaja púšťa zopár posledných bytov v najatraktívnejšej časti štvrte
  • Záujemcovia o prémiové bývanie tak majú poslednú šancu na vlastné bývanie v tejto zóne
pjimage – 2021-12-16T122657.049
CRESCO REAL ESTATE
  • Končí sa jedna významná fáza budovania projektu Slnečnice v Bratislave
  • Developer CRESCO REAL ESTATE hlási finalizáciu v Zóne viladomy a do predaja púšťa zopár posledných bytov v najatraktívnejšej časti štvrte
  • Záujemcovia o prémiové bývanie tak majú poslednú šancu na vlastné bývanie v tejto zóne

Ako prezrádza Robert Chvostek, riaditeľ predaja v CRESCO REAL ESTATE, takmer po roku od spustenia predaja bytov v predposlednom bytovom dome v Slnečniciach UNIQ sa otvára predaj bytov v ich poslednej časti. 

„Náročným záujemcom o bývanie ponúkne 42 unikátnych bytov s terasami i predzáhradkami s jedinečnou architektúrou aj lokalitou. Etapa zároveň uzatvára výstavbu v Zóne viladomy, ktoré budujeme od začiatku,“ vysvetľuje s tým, že aj posledný, piaty bytový dom S20 v Slnečnice UNIQ je komplex s malým počtom bytov, čo prináša výhodu komornejšieho prostredia.

zdroj: CRESCO REAL ESTATE

„Tento prémiový koncept oslovuje klientov, ktorí hľadajú výnimočný dizajn úzko prepojený s exteriérovou plochou,“ dopĺňa.

Piaty bytový dom S20 sa nachádza najbližšie k Dunaju s výhľadmi najmä na hrádzu. Na rozbúrený rezidenčný trh prináša celkovo 42 jeden- až štvorizbových bytov s výmerami od 35 m2 do 105 m2 . Byty disponujú priestrannými terasami, balkónmi a na prízemí predzáhradkami.

Za nadčasovou architektúrou terasového domu s atraktívnou tehlovou fasádou stojí opäť štúdio Compass Architekti, ktoré navrhlo väčšinu štvrte Slnečnice.

Projekt plný zelene

Juraj Benetin, spolumajiteľ štúdia Compass Architekti, vysvetľuje, že zóna susedí s neurbanizovaným územím na severe. „Snažili sme sa preto vytvoriť kompaktný a reprezentatívny obvod zóny a zároveň ho prepojiť aj s okolitou zeleňou i vnútrom zóny,“ uvádza.

Dodáva, že hlavným architektonickým prvkom je priebežný balkón, ktorý vytvára zaujímavú a dynamickú kompozíciu. Južná časť objektu je kaskádovitá, takže tu vznikli fantastické byty s veľkými preslnenými terasami.

Dokončenie bytového domu S20 je naplánované na začiatok roka 2023, prví majitelia sa budú môcť sťahovať  na prelome rokov 2023/24.

Komplex piatich bytových domov Slnečnice UNIQ priniesol postupne na trh 387 bytov. Vďaka pôsobivému a nadčasovému architektonickému dizajnu zaradil developer CRESCO REAL ESTATE túto časť do prémiovej značky svojho portfólia s názvom UNIQ.

Atraktivitu prostredia onedlho obyvateľom spestrí aj práve budovaná cyklotrasa, ktorá vedie popred domy a ktorá sa budúci rok dočká kolaudácie.

zdroj: CRESCO REAL ESTATE

„Ukončenie výstavby v Zóne viladomy predstavuje pre náš najväčší projekt Slnečnice významný míľnik. Počas jedenástich rokov prvá a najstaršia časť Slnečníc priniesla na trh postupne 69 rodinných domov a viac ako 1 700 bytov,“ uviedol Ján Krnáč, výkonný riaditeľ spoločnosti CRESCO REAL ESTATE.

zdroj: CRESCO REAL ESTATE

Na záver dodáva, že dnes v tejto ucelenej časti Slnečníc býva vyše 2 500 obyvateľov. K dispozícii majú bohatú občiansku vybavenosť, možnosti rozmanitých športových aktivít nielen vo vybudovanom multifunkčnom parku, ale aj na neďalekej hrádzi. 

Dominantou Zóny viladomy je predovšetkým množstvo zelene a súkromné rodinné prostredie. Nechýbajú tu ani vnútrobloky s detskými ihriskami a športovými prvkami, futbalovým ihriskom či stolom na stolný tenis.

K dispozícii je materská škola a jasle, zubár, reštaurácia, potraviny, kaderníctvo a centrálny park s multifunkčným ihriskom, work out zónou, komunitným grilom aj s výbehom pre psy

Zdroj: CRESCO REAL ESTATE

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá