V Bratislave pribudne unikátna anti-COVID budova. Dokončená bude už o rok

  • Na križovatke Tomášikovej a Vajnorskej ulice sa nachádza nový projekt Lakeside Park 02
  • Ide o kancelársku budovu, ktorej súčasťou budú obchodné prevádzky
  • Zároveň ide o prvú anti-COVID budovu nachádzajúcu sa v Bratislave
pjimage (47)
Facebook/IMMOCAP Unsplash/František Duris
  • Na križovatke Tomášikovej a Vajnorskej ulice sa nachádza nový projekt Lakeside Park 02
  • Ide o kancelársku budovu, ktorej súčasťou budú obchodné prevádzky
  • Zároveň ide o prvú anti-COVID budovu nachádzajúcu sa v Bratislave

Budova Lakeside Park 02 bude pozostávať z 12 kancelárskych poschodí, z ktorých niektoré disponujú vlastným vstupom na terasu alebo balkón. Jednotlivé poschodia budú mať rozlohu minimálne 1 200 metrov štvorcových a celková prenajímateľná plocha kancelárskych priestorov tak bude predstavovať 14 370 metrov štvorcových.

Okrem kancelárskych poschodí nájde návštevník prízemie s obchodnými prevádzkami a 4 podzemné podlažia s 310 parkovacími mestami. Lokalita projektu je vyhovujúca pre každého, pretože zaručuje veľmi dobrú dostupnosť, a to vďaka blízkosti vlakovej stanice a zastávok električiek a autobusov. 

zdroj: Facebook/IMMOCAP

Anti-COVID kancelárska budova

Výstavba projektu Lakeside Park 02 je v plnom prúde a len včera prišiel developer s novinkou. Budova bude prvou anti-COVID kancelárskou budovou v Bratislave. Na svojom Facebooku IMMOCAP zverejnil, že budova má zabezpečený prívod 100-percentne čistého vzduchu, ktorý dosiahne prostredníctvom doskovej rekuperácie.

Nechýbajú však ani otvárateľné okná, konferenčné miestnosti vybavené CO2 senzormi a certifikovaná dezinfekcia vzduchotechniky s čiastočkami striebra. Novinkou je taktiež bezdotykové ovládanie výťahu. Dôvodom týchto opatrení je pocit bezpečnosti a komfortu budúcich návštevníkov.

Tieto vymoženosti sú pre budovu očividne veľkým pozitívom, pretože už v marci bolo zverejnené meno prvého nájomcu. Ide o Plzeňský Prazdroj Slovensko. „Nový projekt Lakeside Park 02 nás oslovil najmä vďaka efektivite priestorov, s ohľadom na efektivitu prevádzkových nákladov,“ povedal Ondřej Kellner, Service&Facility Manager, Plzeňský Prazdroj Slovensko pre web YIM.BA

Zdroj: yimba.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá