V Bratislave už čoskoro otvorí brány reštaurácia, ktorá boduje vo svete. Jedlo ti pripravia absolútne inak

  • Čakaj domácu pizzu aj pastu
  • Chýbať nebudú šaláty, polievky aj dolci
  • Jedlo ti pripravia na mieru
nivy
TASR/Jaroslav Novák
  • Čakaj domácu pizzu aj pastu
  • Chýbať nebudú šaláty, polievky aj dolci
  • Jedlo ti pripravia na mieru

Bencik Culinary Group odráža dlhodobú filozofiu jej majiteľa Pavla Benčíka, ktorú on sám definuje ako osobný vzťah k zákazníkom, dôraz na špičkovú kvalitu, inovatívnu kuchyňu a vlastnú zainteresovanosť vo všetkých aspektoch podnikania. Zároveň sa zaviazal rozvíjať gastronomickú scénu v tomto regióne.

Táto skupina vlastní sieť à la carte reštaurácií, prémiových samoobslužných reštaurácií v business a shopping centrách. Okrem toho samostatnú cateringovú divíziu Party Guru Catering pod vedením Executive Chef Bencik Culinary Group Jozefa Preisingera a cukrárenskú divíziu aj s cukrárňou CrémeChic.

Sieť reštaurácií Vapiano

Ešte v roku 2017 otvorila skupina v Prahe prvé dve prevádzky medzinárodnej siete Vapiano – v obchodných centrách Quadrio a Chodov. Ide o netradičný koncept reštaurácie, kde si jedlo objednáš sám u vapianistov, ktorí ti ho pripravia priamo tvojimi očami.

Ako sme ťa už informovali, táto sieť chystá veľké otvorenie aj v Bratislave. Nám sa od Miriam Benčíkovej podarilo zistiť bližšie detaily o tomto gastro zámere. Priblížila, že oficiálne otvorenie je naplánované na posledný novembrový víkend.

„Keďže budeme vo Vapiano Nivy využívať nový objednávací systém, kde si zákazník objedná a zaplatí cez mobilný telefón, budeme ho testovať v takzvanom soft opening režime. Následne, samozrejme, pripravíme rôzne ponuky pre jednotlivé segmenty našich zákazníkov.“

Vapiano je unikátne svojím „fresh casual dining štýlom“, kde nepotrebuješ rezerváciu, vyberieš si miesto podľa seba a stráviš v reštaurácii toľko času, koľko chceš.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroje: bencikculinary.sk, profesia.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá