V Bratislave vyrástlo nové miesto, ktoré predáva luxusné autá multimilionárom. Kúpiš tam Lamborghini aj Porsche 964

  • Začiatkom roka v Bratislave otvorila pobočku spoločnosť Ar Cars
  • Luxusné modely najznámejších značiek sídlia v Digital Parku, nájdeš tam však aj „jazdenky“
  • Začiatkom roka v Bratislave otvorila pobočku spoločnosť Ar Cars
  • Luxusné modely najznámejších značiek sídlia v Digital Parku, nájdeš tam však aj „jazdenky“

Spoločnosť Ar Cars otvorila brány k luxusným značkám áut aj Slovákom. V Bratislavskom Digital Parku vyrástla jej pobočka. Tá ponúka profesionálne služby spojené s predajom luxusných áut v Ostrave, kde má od roka 2004 sídlo.

Špecializuje sa len na to najlepšie. V showroome nájdeš značky Porsche, Ferrari, Maserati, Lamborghini, Bentley, ASTON MARTIN, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen a Audi. Do predaja zahŕňa aj manažérske a referenčné vozidlá. Ak túžiš po kúsku, ktorý v showroome nenájdeš, stačí spoločnosť kontaktovať a tá ti privezie vytúžený model na objednávku.

K predaju áut spoločnosť ponúka aj pridružené služby, ako je servis pre Volkswagen a Audi vozidlá, špecializovaný tuning Porsche modelov pre Slovensko aj Česko TECHART  a možnosť inštalácie satelitného zabezpečovacieho systému. Špecialitou je ponuka ručného umývania a leštenia vozidiel. Všetky tieto pridružené služby sa momentálne vykonávajú v Ostrave.

K bližším špecifikám cien a predaja sa nám bratislavská pobočka odmietla vyjadriť, nakoľko sa jedná o citlivé informácie dostupné iba pre potenciálnych záujemcov.

Niet nad dobré recenzie

Napovedať však môžu recenzie užívateľov, ako sa podniku darí. Ak váhaš nad kúpou luxusného modelu, na webe spoločnosti sú sprístupnené recenzie, v ktorých zákazníci vyzdvihujú profesionálny prístup a rýchlosť jednania: „Veľmi profesionálny prístup a ústretové jednanie. S vozidlom maximálna spokojnosť, všetko prebehlo podľa dohody. Služby tohto autosalónu môžem iba odporučiť,“ informuje Marek v recenzii ostravskej predajne, rovnakú spokojnosť prejavil aj Jarolím, ktorý si od spoločnosti kúpil Ferrari: „Úplne profesionálny osobný prístup všetkých pracovníkov. Všetkým záujemcom vrelo odporúčam.“

„Naša spoločnosť bola založená v roku 2004 v Ostrave Zdeňkom Hradeckým. Odvtedy tvoríme príbeh športových a luxusných automobilov. Sme zameraní nielen na nové automobily, ale preverujeme aj jazdené automobily, youngtimery či veterány,“ informuje slovenská pobočka na Facebookovom profile. 

Aj toto krásne Porsche Carrera 911 Cabriolet vo farbe Miami blue už má svojho nového majiteľa. Prajeme veľa štastných kilometrov 🍀

Gepostet von Ar Cars Bratislava am Dienstag, 30. Juni 2020

Showroom je odrazom luxusu a dizajnu

Nakoľko má už spoločnosť rokmi overené skúsenosti, na vizuále pobočky si dala záležať. Okrem luxusných modelov priestor skrášľuje interiérový dizajn, ktorý dotvára príjemnú a nenútenú bohémsku atmosféru.

Svoje auto si môžeš v pobočke vybrať každý pracovný deň od desiatej do sedemnástej. Ak máš záujem o akýkoľvek model, môžeš si v týchto hodinách alebo prostredníctvom kontaktu na oficiálnom webe dohodnúť testovacie jazdy.

Lamborghini Aventador SVJ

Je to najrýchlejší sériový model všetkých čias. Za všetkým stojí najmä prepracovaný atmosférický 12 valec, ktorý dáva z objemu 6,5 litra 770 koní, teda o 22 viac ako Aventador S. Na krútiacom momente zas pribudlo 30 Nm. Celosvetovo bude vyrobených len 63 kusov a pýši sa ním aj bratislavská predajňa Ar Cars. Prostredníctvom Facebooku informovali fanúšikov o príchode vytúženého modelu, na ktorého výrobu sme všetci čakali dva roky.

Základná cena: od 620 000 eur

Dva roky sme čakali než ho vyrobia a teraz pozrite ako sa na nás pozerá 😅#LamborghiniAventadorSVJ

Gepostet von Ar Cars Bratislava am Sonntag, 23. Februar 2020

Porsche Carrera 964

Obľúbený retro model z rokov 1989 až 1994 nájdeš v showroome tiež. Motor s objemom 3,6 litra produkuje v základnej verzii tohto modelu 250 koní a 310 Nm. Pohotovostná hmotnosť verzie obsahujúcej výbavu ako klimatizácia, elektrické sedadlá, strešné okno je 1 450 kg. Maximálna rýchlosť dosahuje 260 km/hod, zrýchlenie z 0 na 100 km/hod zvládne vďaka pohonu 4×4 len za 5,5 sekundy. Tento veterán je stelesnením športového vozidla vtedajších čias a v predajni ho nájdeš v štýlovom modrom laku.

Porsche 911 generácia 964 je vyhľadávaná nielen zberateľmi, ale aj širokou škálou fanúšikov vzduchom chladených deväťstojedenástok, môžeš si ich kúpiť už od 40 000 eur s pravdepodobnou potrebou reštaurovania, no zachovalé kusy Carrera 2 s manuálnou prevodovkou kúpiš v sume 70 000 eur.  Ak by si chcel ešte exkluzívnejší model, je tu Carrera RS, ktorá sa pohybuje cenovo okolo 200 000 eur, no niektoré ponuky presahujú cenu nového Lamborghini SVJ.

Základná cena: od 40 000 do 200 000

PORSCHE 911 generácia 964

Gepostet von Ar Cars Bratislava am Samstag, 25. April 2020

Ferrari 812 Superfast

Zdvihový objem 6,5  l zabezpečuje evolúcia 12 valcu F140 s výkonom 800 koní. Táto generácia Ferrari začala už v roku 2002 modelom Ferrari Enzo so 660 koňmi.  Model má aerodynamické línie, ktoré poskytujú zážitok z jazdy a to doslovne. Dvojica aerodynamických otvorov umiestnených pred prednými kolesami vozidla sa v rýchlosti 180 km/hod otvára a tým zmierňuje vztlak a zadný difúzor sa vo vysokých rýchlostiach zníži až o 17 stupňov, čím obmedzí vzniknutý odpor.

Základná cena: od 299 700 eur

zdroj: Caranddriver.com/ferrari

BMW i8

Tento model vytvára separátnu kategóriu áut, nakoľko je snáď prvým športovo zameraným hybridom, a teda jazdí na kombináciu klasického paliva a elektrickej energie. Má 370 koní a je schopné vyraziť z 0 na 100km/hod za 4,5 sekundy, navyše so spotrebou 6 l/100km sa vyrovná a predčí takmer akékoľvek bežné vozidlo. Tento model je viac prezentáciou umu konštruktérov, možností súčasných technológií, ako športovým autom. Netradičným dizajnom si však získava čoraz viac fanúšikov.

Základná cena: od 98 000 eur

BMW i8 🍀

Gepostet von Ar Cars Bratislava am Samstag, 2. Mai 2020

Porsche Macan S

Nie je tajomstvom, že tento model bol inšpirovaný modelom Audi Q5 a zdieľa jeho konštrukčný základ. Napriek tomu sa v mnohom odlišujú a je pomerne nezmyselné ich porovnávať. Marketingové oddelenie tvrdí, že Macan je skonštruovaný ako ešte športovejšie SUV než je Cayenne. V strednej verzii môžeš čakať V6 3-liter so silou 240 koní, lepšou verziou je štvorvalec s EA888 motorom. 

Gepostet von DHP am Freitag, 6. Dezember 2019

Základná cena: od 66 700 eur

Zdroje: Top Speed, Facebook, Ar Cars, Automobil revue, Porsche, Caranddriver

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK