V centre Liptovského Mikuláša sa strieľalo. Po veľkej bitke dvoch ľudí zrazilo auto

  • V Liptovskom Mikuláši sa strieľalo
  • Predtým sa pobili dve skupiny ľudí a dve osoby zrazilo auto
Startitup Ivan Mego: Policajti zaisťovali stopy na mieste činu celé hodiny.
Ilustračné foto Startitup/Ivan Mego
  • V Liptovskom Mikuláši sa strieľalo
  • Predtým sa pobili dve skupiny ľudí a dve osoby zrazilo auto

V Liptovskom Mikuláši sa v noci zo soboty na nedeľu (26. mája) strieľalo. Podľa informácií portálu Liptov 112 sa okolo 02:00 hod strhla bitka medzi dvomi miestnymi skupinami. Neskôr mal pred istým podnikom jeden z účastníkov potýčky zraziť dvoch ľudí. Streľba sa ozvala z policajného auta.

Policajti podľa dostupných informácií strieľali po unikajúcom vozidle, ktoré sa im podarilo odstaviť v Ivachnovej približne 20 kilometrov od Liptovského Mikuláša. Zrazené osoby vyviazli so zraneniami – jedna z nich s ľahkými, druhú previezli do Martinskej nemocnice.

Podľa zistení TV JOJ policajti strieľali po rovnakom aute, ktoré narazilo do skupinky ľudí. Následne sa z miesta vodič snažil ujsť, píšu Noviny. Šlo o vozidlo s anglickým evidenčným číslom, policajti páchateľa zadržali.

„Krátko pred druhou hodinou operačné stredisko vyslalo k hromadnej bitke jednu ambulanciu rýchlej zdravotnej pomoci a jednu ambulanciu rýchlej lekárskej pomoci. Záchranári na mieste ošetrili 17-ročného muža s povrchovým poranením ruky a 21-ročného muža s polytraumou. Oboch transportovali do nemocnice v Liptovskom Mikuláši,“ uviedol pre TASR zástupca hovorcu Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Richard Bolješik.

Podľa žilinskej krajskej policajnej hovorkyne Gabriely Kremeňovej policajti uskutočňujú prvotné procesné úkony. V súčasnosti o nich nemôžu informovať, nakoľko by to mohlo zmariť alebo obmedziť vyšetrovanie incidentu.

Zdroje: Liptov 112, Noviny, TASR

Najnovšie videá

Trendové videá