V čom sa líšia ľudia, ktorí sa denne tešia do práce, od tých ktorým sa ráno nechce ani vstať z postele

  • Pravdepodobne každý deň robíš množstvo vecí, o ktorých sa nedá povedať, že z teba formujú lepšieho človeka. Je zjavné, že v súčasnosti hýbe spoločnosťou skôr zábava a rozptýlovanie ako práca na sebe samom.
pok
unsplash.com
  • Pravdepodobne každý deň robíš množstvo vecí, o ktorých sa nedá povedať, že z teba formujú lepšieho človeka. Je zjavné, že v súčasnosti hýbe spoločnosťou skôr zábava a rozptýlovanie ako práca na sebe samom.

Pred dosahovaním svojich cieľov ľudia uprednostňujú párty život, či sociálne média. Namiesto toho, aby pracovali na vlastných métach, pomáhajú splniť sny svojmu šéfovi. Vyhlásený motivačný rečník Jim Rohn raz povedal „Tí najúspešnejší ľudia na svete pochopili, že základom šťastia je vzdelávanie sa naprieč celým životom.“ Plne tak chápu, že ich úroveň vedomostí priamo určuje kvalitu ich osobného, či pracovného života.

Ani zďaleka pritom nejde len o formálne vzdelanie nastavené podľa určitého „overeného“ systému. To čo ti pomáha v tvojom ďalšom osobnom aj pracovnom raste je seba vzdelávanie sa, ktoré je momentálne dostupnejšie ako kedykoľvek predtým. Dnes môžeš získať akúkoľvek prácu ak nezanedbáš svoju vlastnú proaktivitu. Tu je len pár príkladov online kurzov, ktoré ti pomôžu získať prácu, v ktorej budeš dôležitou súčasťou tímu a nie len jedným z kopy.

Začni sa živiť vytváraním moderných hier

Absolvovaním tohto kurzu sa ti otvorí brána nielen do jazyka C/C++, ale aj do všetkých jeho početných klonov, ako sú Java, C#, JavaScript, PHP, PERL a podobne.

Zároveň sa naučíš vytvárať video hry v modernom Unreal Engine 4, keďže jeho jadro je kompletne tvorené s C++. Najnovšia verzia Unreal Enginu podporuje platformy herných konzol Dreamcast, Xbox, Xbox 360, PlayStation 2 a PlayStation 3 i PlayStation 4, takže je sa na čo tešiť.

Zľava zo 195 € na 12 €

 

Španielčina je považovaná za jeden z najdôležitejších jazykov. Zisti, ako na ňu

Hodilo by sa ti kedykoľvek sa dorozumieť so španielsky hovoriacimi ľudmi po celom svete, či naviazať kontakt so španielsky hovoriacimi klientami? Ak áno, tento kurz ti poskytne všetko potrebné, aby si sa bez problémov dorozumel a dohovoril kdekoľvek chceš. Naučíš sa správnu výslovnosť, porozumieť natívnym speakrom, ale aj to, ako vyjadriť, čo práve potrebuješ v celom rade rôznych situácií.

Zľava z 95 € na 12 €

 

Staň sa certifikovaným administrátorom AWS SysOps

S týmto kurzom zvládnešhodnotnú skúšku od Amazonu s názvom AWS Certified SysOps Administrator Associate Exam. Kurz skúma niektoré pokročilejšie aspekty platformy AWS z hľadiska administrátora. Ak zvládneš tento hodnotný certifikát pre vývojárov o zaujímavú a dobre hodnotenú prácu máš postarané.

Zľava zo 150 € na 12 €

 

Staň sa certifikovaným expertom v Adobe Photoshop CC

Ak chceš, aby v tvojom životopise svietil certifikát Adobe Certified Expert Photoshop CC, tento kurz ti v tom určite pomôže. Naučíš sa zvládnuť každý nástroj, ktorý sa nachádza v Photoshop CC. Tento certifikát je najhodnotnejším oficiálnym osvedčením o úrovni tvojich skillov vo Photoshope. Celým kurzom ťa navyše prevedie Martin Perhiniak, ktorý je certifikovným Adobe Design Masterom.

Zľava z 95 € na 12 €

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech