V dome na pozemku exmanželky najbohatšieho Slováka zasahuje NAKA, má ísť o vyšetrovanie násilného činu

  • Ivan Chrenko v nehnuteľnosti dlhodobo nežije, NAKA sa ani nezaujíma oňho samotného
  • Má ísť o vyšetrovanie násilného trestného činu
naka polícia zásah
Zásah jednotky NAKA, ilustračná snímka, TASR/Pavel Neubauer
  • Ivan Chrenko v nehnuteľnosti dlhodobo nežije, NAKA sa ani nezaujíma oňho samotného
  • Má ísť o vyšetrovanie násilného trestného činu

Aktualizované o 15:45

V dome, ktorý sa nachádza na pozemku exmanželky najbohatšieho Slováka Ivana Chrenka, zasahuje NAKA. Ako informuje spravodajský portál TV JOJ Noviny.sk, vyšetrovatelia sa nezaujímajú o samotného Chrenka a ani o jeho exmanželku. Polícia má na muške priateľa Chrenkovej manželky, ktorý má v dome postavenom na jej pozemku bývať. Podľa informácií Noviny.sk akcia súvisí s vyšetrovaním závažnej násilnej trestnej činnosti. 

Nikde sa neukazuje a nie sú o ňom takmer žiadne fotky. Toto je prvý slovenský miliardár a najbohatší Slovák

Spoločnosť HB Reavis poskytla stanovisko, že zásah NAKA nesúvisí ani s firmou, ani s osobou Ivana Chrenka. 

Medializovaný zásah NAKA nijak nesúvisí s naším majoritným vlastníkom p. Ivanom Chrenkom, ani s jeho podnikateľskými či súkromnými aktivitami. Zásah prebiehal v nehnuteľnosti, ktorá nie je vo vlastníctve nášho majoritného vlastníka, a v ktorej ani nebýva,“ uviedol v stanovisku hovorca developerskej spoločnosti HB Reavis Sebastián Révay.

Potvrdzujeme, že dnes ráno bol vykonaný zásah NAKA u zamestnanca servisnej spoločnosti, ktorý sa pracovne zdržiava v správcovskom dome na pozemku V. Chrenkovej. Zásah NAKA smeroval len voči tomuto zamestnancovi v súvislosti s jeho súkromnými aktivitami a nemá nič spoločné s našou mandantkou, jej rodinnými príslušníkmi ani so žiadnymi osobami s rovnakým priezviskom, ako má naša mandantka,“ uviedla kancelária Law & Trust, ktorá zastupuje V. Chrenkovú.

Zdroje: Noviny.sk, TASR

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK