V Japonsku vznikol unikátny koncept kaviarne. Svoju kávu si vychutnáš v prítomnosti mini prasiatok

  • Bol si už v podniku, v ktorom na teba čakalo množstvo malých prasiatok?
  • Mipig Cafe sa nachádza v Japonsku a návšteva tohto podniku rozjasní deň každému
pjimage - 2021-07-15T104744.675
Instagram/Mipig Cafe
  • Bol si už v podniku, v ktorom na teba čakalo množstvo malých prasiatok?
  • Mipig Cafe sa nachádza v Japonsku a návšteva tohto podniku rozjasní deň každému

Áno, na Slovensku síce máme kontaktnú ZOO, no bol si už niekedy v kaviarni, v ktorej boli tvojou spoločnosťou mini prasiatka? Práve takýto koncept vznikol nedávno v Japonsku a nazýva sa Mipig. Rozkošné tvory si voľne pobehujú po priestoroch a zo zákazníkov majú veľkú radosť, pretože vedia, že neodídu bez pohladenia.

Po vstupe do podniku ťa čaká veľmi rýchle školenie, na ktorom sa dozvieš, ako by si s týmito tvormi mal zaobchádzať. Dozvieš sa, že by si ich nemal po priestoroch naháňať, ale počkať, kým k tebe prídu. Našťastie, čakať dlho nebudeš, pretože prasiatka k tebe pribehnú hneď. 

Redaktorka webu Daily Mail, ktorá tento podnik navštívila, píše, že prasiatka ľudí občas uhryznú, pretože si ich pomýlia s jedlom. Samozrejme, nejde o nič vážne. Podniky Mipig sa nachádzajú až v štyroch tokijských oblastiach.

Vstup do tohto podniku ťa vyjde približne 10 dolárov a nápoje do 5 dolárov. Kúpiť si môžeš aj malé občerstvenie, ktorým nakŕmiš malé prasiatka. To však nie je možné stále, pretože aj prasiatka majú svoje limity, koľko môžu zjesť. 

Zdroj: Dailymail.co.uk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie