V Malackách sa bude opäť konať trh plný slovenských výrobkov, tradícií a zaujímavých značiek

  • Dizajn a tradície na jednom mieste už po tretíkrát v Malackách
Dizajnový trh
  • Dizajn a tradície na jednom mieste už po tretíkrát v Malackách

Srdečne Vás pozývame na pokračovanie eventu Dizajnový trh Šikovné ruky slovenských ludzí v Event hall Malacky, ktorý už po tretíkrát organizuje agentúra MMevent.
Šikovní slovenskí výrobcovia, kvalitné produkty, tradícia i inovácia, to všetko v sebe spája tento trh slovenských značiek.

Tento raz sa môžete tešiť na jesennú edíciu, kde sa predstavia predajcovia a výrobcovia oblečenia, doplnkov, kozmetiky, výborná kávička či koláčiky. Pestrý kolorit predajcov uspokojí nároky malých i veľkých. Príďte si pozrieť značky, ktoré používajú rôzne materiály, motívy a spôsoby výroby.

Pre deti je pripravený detský kútik i veselý workshop maľovania s Artist Lucia.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: Dizajnový trh

Vychutnajte si s nami skvelú atmosféru počas dvoch víkendových dní 20.-21.10.2018, inšpirujte sa, nakúpte si skvelé kúsky a zamlsajte na dobrôtkach.
Pozvanie na trhy prijali napríklad značky – Dulcia Natural, Porníky, Mešuge, Joia, ViZu art, Koshella, Zuppa, Leni neni lenivá, Pán Králiček a mnoho ďalších.

Jed­not­liví pre­daj­co­via budú po­stupne pred­sta­vo­vaní na stránke uda­losti aj s krát­kou vi­zit­kou. Vstup pre návš­tevní­kov je zdarma. Te­šíme sa na Vás. In­for­má­cie o evente mô­žete nájsť aj stránke udalosti, kde nájdete aj množstvo zaujímavých súťaží!

Viac sa o tomto evente dozvieš na Facebooku TU.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech