V tejto slovenskej reštaurácii ti čašníci vynadajú a jesť musíš rukami. Ľudia si ju pochvaľujú

  • Stredoveká sedliacka reštaurácia v Štúrove je slovenský unikát
  • Jej koncept zaujme už na prvý pohľad, no určite nebude po chuti každému
halu
TASR/Pixabay.com (Ilustračná foto)
  • Stredoveká sedliacka reštaurácia v Štúrove je slovenský unikát
  • Jej koncept zaujme už na prvý pohľad, no určite nebude po chuti každému

Pre mnohých nie je Stredoveká sedliacka reštaurácia v Štúrove ničím novým. Nájde sa však aj množstvo ľudí, ktorí o nej vôbec nepočuli. Pritom sem chodia na obedy či večere ich verní zákazníci z rôznych kútov Slovenska ale aj zo zahraničia. Táto reštaurácia  je špecifická tým, že si pri vstupe môže každý zákazník vybrať  či chce byť obslúžený bežnou obsluhou, alebo radšej tou drzou a sedliackou.

ÙGY MOSOLYGOK MINTHA KÖNYYŰ LENNE A TÀL!!!! DE NEM AZ!!!😁😁😁🤪🤪

Gepostet von Középkori parasztétterem Párkány-Sedliacka restaurácia am Samstag, 22. Juni 2019

Pred vstupom do reštaurácie uvidíš tabuľu, ktorá informuje o tom, ako sa vo vnútri rozpráva a v prípade, že sa ťa takýto štýl komunikácie dotýka,  mal by si návštevu tejto stredovekej krčmy ešte zvážiť.

Táto reštaurácia na svoj koncept denné láka veľké množstvo ľudí, no samozrejme sú aj takí, ktorí na ňu  nevedia nájsť jedno pekné slovo. Jedno je však jasné, Stredovekej sedliackej reštaurácii sa podarilo dokonale odlíšiť od konkurencie. Ak si nevieš predstaviť, ako to v sedliackej reštaurácii vyzerá v praxi, pozri si nasledujúce video s jednou z miestnych čašníčok.

„Naša reštaurácia začala fungovať v roku 2008. Hlavným cieľom bolo a aj je zabezpečiť netradičnú atmosféru a zážitky pre našich živáňov a bosorky. Počas uplynulých rokov sme sa snažili vždy vylepšovať našu výnimočnú chuť jedla a zanechať vo vás hlboký zážitok z obsluhy. Našim najlepším dôkazom sú verní hostia nielen zo Slovenska ale aj zo zahraničia.“

Gepostet von Középkori parasztétterem Párkány-Sedliacka restaurácia am Sonntag, 19. Mai 2019

„V našom záujme je vás zobrať do stredoveku a ponúknuť vám sedliacke jedlá. Ak sa vám nedaj Bože nebude páčiť krčmárkino papuľovanie, zapchajte si  uši aj ústa, lebo inak vás kat strčí do klietky hanby. V dnešnej dobe sa naša Stredoveká sedliacka reštaurácia stala jednou najznámejšou v Strednej Európe. Dúfame, že čoskoro si aj vy zložíte zadok u nás a napcháte si svoje bruchá do sýta,” píše tím reštaurácie na ich oficiálnej stránke.

Gepostet von Középkori parasztétterem Párkány-Sedliacka restaurácia am Sonntag, 7. April 2019

„Včera sme boli v tejto reštaurácii a bolo super. Hneď pri vchode si treba prečítať pokyny z veľkej tabule, tam je všetko vysvetlené. Je to stredoveká reštaurácia, podľa toho aj obsluhujú, veď sa aj je iba z mís bez tanierov a holými rukami a pije iba z plechových hrnčekov. A fantasticky tam varia, dávajú obrovské porcie.”

zdroj: sedliacka.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech