V tejto bratislavskej štvrti si zarobíš aj 3 000 eur, obľúbené firmy tu teraz hľadajú stovky nových zamestnancov

  • Nové Nivy sú prelomový mestský projekt, ktorý sa rodí v roky zanedbávanej lokalite Mlynských nív
  • Pribudli tu nové moderné kancelárie s výhľadmi na celú Bratislavu, ktoré sa stali domovom medzinárodných firiem, ale aj úspešných startupov, pre ktoré môžeš teraz pracovať
work
Unsplash/LinkedIn Sales Solutions, TASR/Michal Svítok
  • Nové Nivy sú prelomový mestský projekt, ktorý sa rodí v roky zanedbávanej lokalite Mlynských nív
  • Pribudli tu nové moderné kancelárie s výhľadmi na celú Bratislavu, ktoré sa stali domovom medzinárodných firiem, ale aj úspešných startupov, pre ktoré môžeš teraz pracovať

Mnohí ľudia už netrpezlivo čakajú na dokončenie všetkých projektov Nových Nív, ktoré sa očakáva v roku 2025. Už dnes je však táto lokalita dobre fungujúcou mestskou štvrťou, ktorá sa bude ďalej rozvíjať a prinášať ľuďom, ktorí tu žijú a pracujú všetko, čo od moderného centra mesta očakávame.

Táto zóna so svetovou architektúrou, zároveň tvorí akýsi biznis ekosystém, ktorý obyvateľom Slovenska ponúka aj nové pracovné príležitosti. Vďaka spoluprácam medzi veľkými korporáciami s menšími startupmi tu totižto vznikajú stále nové projekty a prepojenia.

Zabojovať aktuálne môžeš o prácu v kanceláriách, ktoré ponúkajú jedny z najlepších výhľadov v meste. Developer projektu HB Reavis na sociálnej sieti informuje, že Novým Nivám momentálne chýba viac ako 300 nových kolegov.

Dedoles

Napríklad v budove CBC nájdeš obľúbenú značku Dedoles, ktorá do viacerých tímov na Nivách zháňa takmer 20 nadšencov. Na IT pozíciách si tu zarobíš od 1200 eur do 3000 eur mesačne. V rámci logistických pozícii je ponúkaný plat od 900 eur do 2400 eur. Voľné sú aj manažérske pozície, s odmenami od 1100 do 3000 eur – ktoré si tu vie zarobiť človek pracujúci ako „Project Management Lead“.

Chcel by si pracovať pre Dedoles?

Resco

V najvyššej budove v krajine sa usadila aj slovenská softvérová firma Resco, ktorá sa špecializuje na vývoj mobilných aplikácií. Do svojich priestorov v Nivy Tower momentálne zháňaaž 17 nových zamestnancov. Napríklad ako IT tester si u nich zarobíš 1400 eur. Web developerovi ponúkajú 2 000 eur, no voľná je aj pozícia Event manažéra s nástupným platom 1800 eur. Len pred pár hodinami firma zverejnila aj voľnú pozíciu „Business Development Manager“ či „CRM Consultant“, kde si zarobíš 1800 a 2000 eur.

Sygic

Slovenský predajca navigácie Sygic robí do svojho sídla v Twin City nábor 13-tim novým zamestnancom. K dispozícii sú pozície, na ktorých si vieš zarobiť od 1300 eur ako „Marketingový špecialista junior“, až po 2500 eur v prípade pozície „Quality Engineer Manager“.

Na zahodenie nie je ani administratívne miesto pracovníka exportného booking desku s nástupným platom od 1350 eur. Pracoval by si pritom pre zastúpenie ženevskej námornej spoločnosti MSC na Slovensku. Poteší aj to, že ti postačí len základná znalosť angličtiny.

Spoločnosť Capco zase hľadá Office asistenta, ktorému dá minimálne 1100 eur či UI dizajnéra, s nástupným platom 2200 eur mesačne. Ak Capco nepoznáš, ide o globálnu obchodnú a technologickú firmu, ktorá sa venuje výhradne finančným službám.

Treba tiež pripomenúť, že už čoskoro sa dočkáme otvorenia Nivy centra. Začínajú sa preto objavovať inzeráty na pracovné pozície jednotlivých nájomcov.

Alza aj Martinus

Napríklad ako obchodník si v Alze zarobíš od 740 do 1700 eur. Ako tímlíder pre výdaj môžeš očakávať sumu do 1800 eur. Technik si v tejto firme zarobí do 1150 eur a skladník do 1450 eur.

Ak si skôr na knihy, určite sa ti bude páčiť v Martinuse. Ako „Kníhkaviarnik“ uvidíš na výplatnej páske od 800 eur. Tvojou úlohou bude denne komunikovať so zákazníkmi kníhkupectva a hosťami kníhkaviarne, aby vždy našli to, po čo si prišli.

Pri nábore nových ľudí nezaostáva ani samotný developer projektu HB Reavis, ktorý aktuálne otvoril 18 nových pozícii.

„Najviac miest aktuálne ponúkame na Slovensku, kde dokopy hľadáme až 14 ľudí rôzneho zamerania. Či už by ste pracovali na projektoch spoločných pre celú skupinu HB Reavis, alebo iba pre slovenské projekty, vašim domovom by sa stali kancelárie v bratislavskom Twin City, ktoré minulý rok získali ocenenie Office roka,“ objasňuje spoločnosť na svojom webe.

Pre všetky aktuálne voľné miesta je potrebná dobrá angličtina, ďalej sa už požiadavky líšia od konkrétnej pozície. Ak to vieš napríklad dobre so sociálnymi sieťami, zarobiť si vieš aj 1800 eur. Okrem toho hľadajú aj Fit-Out projektový manažér s nástupným platom od 2500 eur.

Zdroje: HB Reavis, Dedoles, Sygic

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech