V tíme Matúša Valla zarobíš aj 2 300 eur. Bratislava teraz hľadá hneď niekoľko šikovných ľudí

  • Magistrát hlavného mesta dal do pléna niekoľko voľných pracovných pozícií
  • V ponuke je odmena od 1 100 do 2 300 eur mesačne, v závislosti od vybranej pozície
vallo
TASR/Pavel Neubauer, Michal Svítok
  • Magistrát hlavného mesta dal do pléna niekoľko voľných pracovných pozícií
  • V ponuke je odmena od 1 100 do 2 300 eur mesačne, v závislosti od vybranej pozície

Dnes už vieme, že primátor Bratislavy Matúš Vallo chce v tohtoročných jesenných komunálnych voľbách obhájiť svoj post a opätovne kandidovať na šéfa bratislavskej samosprávy.

Oznámil to na tlačovej konferencii s tým, že spolu s jeho tímom zakladajú komunálnu stranu Team Bratislava. Vallo tvrdí, že spolu s jeho spolupracovníkmi sa podarilo na magistráte presadiť množstvo zmien.

Mesto je podľa neho v atmosfére spolupráce, riadia ho čestne, transparentne a v práci chcú pokračovať. „Dokázali sme presadiť veľa dôležitých zmien pre rozvoj Bratislavy. Baví nás meniť hlavné mesto,“ povedal.

Ak sa chceš pridať do jeho pracovného tímu na magistráte, teraz máš jedinečnú možnosť. Magistrát má aktuálne otvorených cca. 15 voľných pracovných pozícií, na ktorých si vieš zarobiť slušné peniaze. 

Najvyšší mesačný zárobok objavujúci sa v inzerátoch hlavného mesta je na úrovni 2 300 eur. Takúto výplatu si na účet pripíšeš na pozícii Vedúci oddelenia rozpočtovej politiky a revízie výdavkov, ale aj ako Back-end Developer pre digitálne služby mesta.

V prípade prvej menovanej pozície budeš mať na svojich ramenách zostavovanie rozpočtu hlavného mesta, komplexné zabezpečenie financovania či realizáciu finančnej politiky.

zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Zabezpečovať budeš aj prerozdeľovania rozpočtových príjmov Bratislavy medzi mestské časti a vykonávanie ďalších prác, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov vedúceho.

Očakáva sa od teba bezúhonnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné a riadiace schopnosti, ako aj koncepčné myslenie.

Ako developer budeš pôsobiť na na oddelení inovácií a digitálnych služieb. Pripravovať máš nové elektronické služby zo sveta športu, kultúry a iných.

„Naše rozhodnutia zakladáme na dátach, všetky produkty a služby opakovane testujeme s koncovými užívateľmi a zaujíma nás ich spätná väzba. Služby pre ľudí navrhujeme s ich aktívnou účasťou,“ tvrdí o tejto práci magistrát.

Chcel by si pracovať pre mesto Bratislava?

Tak ako lieky musia prejsť určitým testovaním, predtým ako ich doktor môže začať predpisovať širokej verejnosti, aj tím mesta sa snaží inovácie najprv otestovať na menšej vzorke vo forme tzv. pilotných projektov, skôr než ich zavedie do praxe v celom meste.

„Bratislava je otvorená inováciám a ochotná experimentovať, preto sa nebojí ani nových prístupov, ktoré pilotné projekty často prinášajú.“ 

V rámci tejto pozície budeš pracovať v kombinovanom tíme (interní aj externí kolegovia) pod vedením skúsených developerov. Na tomto pracovnom mieste je aj možnosť osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a v neposlednom rade tvojich schopností.

Na osobné stretnutie si magistrát vyhradzuje právo pozvať iba vybraných uchádzačov. Žiadosti spolu s profesijným životopisom je potrebné doručiť elektronicky najneskôr do 18. februára 2022.

V prípade spomínaných pozícii môžeš rátať aj s niekoľkými benefitmi. Patrí sem napríklad pružný pracovný čas a dva dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily.

Dostaneš aj príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie a možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií. Je tu aj možnosť udelenia peňažných benefitov, ako sú osobné príplatky a odmeny či príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia vo výške 2 – 3 %.

Vallo dodáva, že bez dobrého tímu sa mesto nedá viesť a je odhodlaný ho posilniť a profesionalizovať. „Do komunálnej politiky chceme prilákať ešte viac zapálených a šikovných ľudí. Medzi zakladajúcimi členmi Teamu Bratislava sú všetci moji blízki spolupracovníci a kľúčoví spolupracovníci z radov poslancov, ale aj noví ľudia,“ skonštatoval Vallo.

Zdroje: ats.nalgoo.com, Team BA, Bratislava.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá