V tomto perfektne nadizajnovanom bratislavskom bistre si dáš jedlo z čerstvých a kvalitných surovín

  • UNAS Bistro ti poskytne skvelý zážitok.
  • UNAS Bistro ti poskytne skvelý zážitok.

UNAS Bistro vzniklo za účelom stať sa priateľským priestorom, v ktorom počas celého dňa nájdeš kvalitné jedlo pripravované kreatívnymi kuchármi.

 „Sme tím mladých ľudí. Otvorili sme pre vás bistro, v ktorom chceme aby ste sa cítili dobre s partiou kamarátov, kolegov, známych a hlavne aby vám u nás chutilo. Základom dobrého jedla sú čerstvé suroviny. Preto pre prípravu používame vždy svieži a výberový tovar,” tvrdí UNAS Bistro na svojej stránke.

foto: unasbistro.sk

To, že čerstvé suroviny sú nevyhnutnosťou pri príprave kvalitného jedla vieme asi všetci. No je celkom smutné, že ešte stále sa to na Slovensku považuje za „konkurenčnú výhodu“ a nie bežnú vec. Aspoň teda mimo extrémne nízkych cenových skupín.

Ale to nič nemení na tom, že UNAS Bistro patrí bezpochyby medzi to lepšie, čo bratislavská bistro-scéna ponúka. Dobrá atmosféra tvorená skvelým dizajnom a prívetivou obsluhou sa tu kĺbi s kvalitným jedlom.

foto: unasbistro.sk

Hlavným hrdinom ponuky UNAS je domáci burger, ktorý sa radí medzi bratislavskú špičku. No nezostávajú iba pri ňom. Jedálny lístok tvoria aj sezónne špeciality, ktoré bistro pravidelne obmieňa.

Počas roka tu teda nájdeš dobroty ako rizoto z pečenej tekvice, tradičnú staročeskú kulajdu, rôzne druhy cestovín, polievok a šalátov, či sladké špeciality ako lievance.

V Bratislave sa v posledných rokoch s lokálnymi bistrami roztrhlo vrece. Čo určite nie je na škodu. Každé z nich sa snaží niečim odlíšiť a tak pridávajú mestskej gastro scéne na pestrosti.

UNAS na Dunajskej patrí bezpochyby medzi špičku v tejto kategórií. Takže ak si ich ešte nevyskúšal, určite si ich zaraď do zoznamu.

foto: unasbistro.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech