V týchto slovenských bio nápojoch nenájdeš žiaden pridaný cukor. Vyrábajú sa výhradne z ekologicky pestovaného ovocia a zeleniny

  • Pijo Bio dokazuje, že "bez cukru" už dávno neznamená "bez chuti".
  • Pijo Bio dokazuje, že "bez cukru" už dávno neznamená "bez chuti".

Pijo Bio je slovenská značka zdravých bio nápojov, ktoré neobsahujú žiaden pridaný cukor. V ich ponuke nájdeš 100% šťavy, sirupy a čaje.

Šťavy sú vyrobené výhradne z ekologicky pestovaného ovocia a zeleniny bez akýchkoľvek pridaných farbív, aróm, či konzervantov. Bio sirupy sú sladené namiesto cukru iba jablkovým koncentrátom v pomere 70% koncentrátu : 30% ovocia.

Svoju ponuku sa snažia neustále aktualizovať a rozširovať o nové príchute. Toto leto pridali bionápoje zo slivky a figy na podporu trávenia, či matcha čaj s jablkom a zázvorom. Samozrejmosťou sú klasiky ako bazový sirup alebo mrkvovo-jablková šťava. No neboja sa experimentovať aj s nezvyčajnejšími alternatívami ako je napríklad brezová voda.

“Brezová voda je vlastne voda zo zeme, ktorú stromy čerpajú a obohacujú cez koreňovú sústavu. Stromy ju potom ťahajú až do pukov k novým listom. Chutí jemne sladko a osviežujúco,” tvrdí Pijo Bio na svojej stránke.

Nápoje Pijo Bio v sebe spájajú kvalitný a čistý produkt s dobrým dizajnom. Záujem o produkty, v ktorých nie je obrovské množstvo pridaného cukru, na Slovensku očividne je. A Pijo Bio ich robí dobre. Tak nabudúce, keď budeš mať chuť na colu alebo niečo podobné, daj si radšej šťavu z čistého ovocia. Tvoje telo ti poďakuje.

Ak ťa nápoje Pijo Bio zaujali, tu nájdeš mapu všetkých miest na Slovensku, kde ich zoženieš. Okrem toho sa často objavujú aj na festivaloch.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech