V USA ti dajú marihuanu aj za upratanie chodníka

  • Ako motivuješ mladých ľudí, aby upratovali ulice? No predsa trávou zadarmo!
  • Ako motivuješ mladých ľudí, aby upratovali ulice? No predsa trávou zadarmo!

„Dones nám späť plné odpadkové vrece a my ti dáme za odmenu marihuanu,“ povedal Dennis Meehan, majiteľ Summit Medical Marijuana v meste Gardiner pre USA Today. Inšpirovaní podobnou taktikou používanou v Colorade, sa Meehan a jeho rodina pokúšajú pomôcť vyčistiť mesto a súčasne dať dobrú tvár novo vytvorenému priemyslu s marihuanou v Maine.

foto: pixabay.com

O meste v Colorade, ktoré urobilo niečo podobné Meehan povedal: „Mali na to skvelú odozvu. Takže som dúfal, že v Maine sa podarí to isté.“ Príspevok na Meehanovej stránke na Facebooku, ktorý sa zdá byť až príliš dobrý na to, aby bol pravdivým, vysvetľuje, že ráno každému dajú dve vrecia a za každé naplnené, ktoré prinesie späť, dostane gram nimi dopestovanej marihuany.

Dennis pre Unilad povedal: “Najväčším dôvodom prečo sme začali, je rozširovať povedomie o najužitočnejšej rastline známej pre ľudské zdravie. Naša rodina sľúbila mojim zomierajúcim starým rodičom, že pomôžeme všetkým našim starším žiť bez utrpenia, ktoré ľudia každodenne prežívajú, a budeme pracovať čo najtvrdšie, aby sme získali rovnaké výsledky pre všetkých našich starších, ako pre nich.”

“Všetci máme systém v našich telách endokanabinoidný systém, ktorý vyvažuje a reguluje každý jednotlivý systém a orgán. Všetci máme milióny kanabinoidných receptorov v mozgu a v našich telách. Receptorové miesto je takmer v každej bunke v tele a tento systém môžeme živiť kanabisom. Prostredníctvom tohto systému kanabis dosahuje život meniace výsledky pre každého, kto sa rozhodne využiť túto terapiu.”

USA Today hlási, že sa zapojilo už „niekoľko desiatok“ ľudí, ktorí doniesli plné vrecia odpadu a dúfa, že podobné “čistiace dni” sa postupne rozšíria po celej krajine. Štát Maine hlasoval za legalizáciu rekreačného kanabisu v novembrových voľbách, ktoré nadobudli účinnosť začiatkom tohto roka. Darovanie marihuany je v Maine legálne, pokiaľ je príjemca starší ako 21 rokov.

foto: facebook Summit Medical Marijuana

zdroj: unilad.co.uk/mashable.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK