V zákulisí pandémie: Visolajský, Čekan a Kollár vydali knihu o tom, čo zostalo verejnosti skryté

  • Počas pandémie vzniklo mnoho umeleckých a autorských diel
  • Jedným z nich je aj kniha Zákulisie pandémie od známych slovenských kapacít
  • Kúpiť si ju môžeš už teraz
Zákulisie pandémie
Facebook/Pavol Čekan, TASR/Sandor Ujvari/MTI via AP
  • Počas pandémie vzniklo mnoho umeleckých a autorských diel
  • Jedným z nich je aj kniha Zákulisie pandémie od známych slovenských kapacít
  • Kúpiť si ju môžeš už teraz

Trojica známych odborníkov spojila svoje vedomosti a skúsenosti do zaujímavého formátu. Kniha Zákulisie pandémie je už teraz v predaji v Martinuse, prípadne si ju môžeš zakúpiť online. Dielo ťa prenesie do ich životov, do komunikácie s inými vedcami a videnia sveta počas aj po pandémii. Dozvieš sa, aká atmosféra vládla na krízových štáboch a čo nás rok pandémie naučil. O knihe informoval na sociálnej sieti Pavol Čekan.

Bolo mi veľkou cťou byť súčasťou tejto zaujímavej knihy. Byť v spoločnosti mojich kamarátov Peter Visolajský a Richard Kollar je pre mňa veľká pocta. Ich príbehy, postrehy z pandémie, skúsenosti s inými odborníkmi i politikmi, či ich covidové a aj postcovidové videnia sveta sú poučné, dychberúce a pamätné. Dúfam, že som im v tomto aspoň ako tak sekundoval,píše v príspevku.

Od začiatkov pandémie tvorili most medzi dátami a obyvateľstvom Slovenska, ktoré na dennej báze informovali o aktuálnom dianí v nemocniciach, symptómoch, priebehu ochorenia, ale aj o pravdepodobnom vývoji situácie. Vložili sa do výskumu nových testov, ktoré následne aj Slovensku vo veľkom množstve darovali. Stali sa zvučnými a dobre známymi menami aj mimo nášho malého štátu.

Okrem tej zaslúženej slávy boli zahŕňaní mnohými negatívnymi reakciami a obvineniami, ktorým celý rok neústupčivo čelili.

„Môj príbeh je aj o mojom živote mimo Slovenska, mojich koníčkoch. Je aj o úplne nových skúsenostiach so Slovenskom, s ľuďmi na Slovensku, o PCR testoch, aj o tom nešťastnom videu, ktoré ma tak „preslávilo“. Ale aj o tom, kde som spravil chyby, čo sme zanedbali počas pandémie, aké je vnímanie vedy a jej podpora na Slovensku, o mojej rodine, MultiplexDX, a podobne. V kútiku duše verím, že Vás to zaujme a vtrhne do mojich myšlienok, pocitov a emócií,“ uzatvára Čekan.

Zdroje: Facebook/Pavol Čekan,  Konzervatívny Denník Portoj/obchod

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie