Valča Žije: Nový festival v srdci prírody prináša top slovenských interpretov ako IMT Smile či Kaliho a Separa

imt
Valča Žije

Organizátori Hip Hop Žije a Hudba Žije prinášajú na mapu nový koncept festivalu priamo vo Valčianskej doline v areáli zimného lyžiarskeho strediska Snowland. Festival Valča Žije otvorí po prvýkrát svoje brány v piatok, 19. 07. 2024.

Návštevníci si môžu vychutnať spojenie krásnej prírody spolu s hudobnými koncertami od interpretov ako IMT Smile, Kali, Majk Spirit, Alan Murin, ŠORTY či Separ, ktorí vedia svojou tvorbou a energiou spojiť fanúšikov rôznych vekových kategórií. Festival bude moderovať hypeman Osťo.

valcazije24_startitup_1280x720-2
zdroj: Valča Žije

Areál festivalu ponúka nielen hudobné vystúpenia, ale aj rôzne aktivity či stánky s jedlom a pitím, ktoré zaručene uspokoja chuťové poháriky všetkých návštevníkov. Vďaka rozsiahlym parkovacím kapacitám a ľahkej dostupnosti je Snowland pripravený privítať tisíce fanúšikov, aby spoločne zažili hudobný festival v jednom z najkrajších prostredí na Slovensku.

„Sme radi, že sa nám podarilo dať dokopy takúto zostavu skvelých hudobníkov a tešíme sa, že môžeme opäť fanúšikom priniesť koncerty v krásnej prírode, ktorú ponúka Valčianska dolina,“ opisuje festival jeden z organizátorov Valča Žije.

AlanMurin
zdroj: Valča Žije

Kali
zdroj: Valča Žije

Valča Žije má ambície byť hudobným, ale aj vizuálnym zážitkom, ktorý skvele kombinuje hudobné umenie a prírodu. Nenechajte si ujsť túto výnimočnú príležitosť zažiť kvalitnú slovenskú hudbu v krásnom prostredí Valčianskej doliny. Lístky sú dostupné v sieti Ticketportal.

MajkSpirit
zdroj: Valča Žije

Separ
zdroj: Valča Žije / Matúš Zeťák

Najnovšie videá

Trendové videá