Varné panely, ktoré sú šikovnejšie než nejeden kuchár

  • S inteligentným varným panelom vám z hrnca nevykypí, palacinky sa nebudú trhať a rezne budú konečne rovnomerne vysmažené
AEG
  • S inteligentným varným panelom vám z hrnca nevykypí, palacinky sa nebudú trhať a rezne budú konečne rovnomerne vysmažené

Podceniť správnu teplotu pri varení a jej rovnomernú distribúciu po celom povrchu dna hrnca či panvice sa nevypláca. Placky a palacinky sú prepečené v strede, no po okrajoch surové a trhajú sa. Rezne treba každú chvíľu na panvici premiestňovať, aby sa nesmažili len z jednej strany.

Podobne je to aj s malým hrncom na veľkej varnej ploche, keď dochádza k zbytočným únikom tepla a naopak – veľký kastról sa na malej ploche zohrieva príliš dlho. Riešením sú indukčné varné panely AEG, ktoré sa dokonale prispôsobia potrebám varenia. Svojim dizajnom nerušia modernú ani klasickú kuchyňu, ovládajú sa doslova jedným prstom a maximálne sa prispôsobujú vašim potrebám pri varení. 

zdroj: AEG

Indukčné varné panely FlexiBridge dokážu spájať jednotlivé tepelné segmenty podľa potreby, takže sa na ne zmestí nielen bežná panvica, ale aj extra veľký hrniec či dokonca pekáč a všetky ich oblasti sú zohrievané rovnomerne. 

Každá varná zóna sa dá ovládať pohodlne cez displej s dotykovou obrazovkou, takže máte nad varením absolútnu kontrolu. Nastavovanie je intuitívne, preto sa ho nemusia obávať ani absolútni začiatočníci v kuchyni – práve naopak. Možnosť precízneho nastavenia doslova jedným dotykom robí z varenia zábavný zážitok. 

zdroj: AEG

Milovníkov vyprážaných jedál nebudeme presviedčať o ich vplyve na zdravie. Radšej dáme do pozornosti indukčný varný panel SenseFry®, ktorý postráži, aby vyprážané jedlo nenasalo zbytočne veľa oleja pri jeho nízkej teplote, ale aby sa jedlo nepresmažilo. Jednoducho si vyberiete jedlo a želaný výsledok – varný panel sa už postará o zvyšok. 

A funkcia SenseBoil zas poteší všetkých zaneprázdnených, ktorí nemajú čas stáť nad hrncami a strážiť ich, aby nevykypeli. Len čo to v hrnci začne vrieť, varný panel automaticky zníži výkon, takže jedlo sa bude variť, ale z hrnca „neutečie“. 

Varenie na indukčných paneloch má ešte jednu výhodu: ľahko sa udržiavajú a ich čistenie vám nezaberie viac než tri minúty. A to aj vtedy, keď vám z jedného hrnca vykypelo mlieko a z druhého zemiaky. Dokonca ani karamel a plast na paneli nie sú problém.

AEG má varné panely a kuchynské spotrebiče pre každého. Stačí si vybrať na www.aeg.sk a nezabudnúť využiť aj možnosť vrátenia peňazí, darček podľa svojho gusta či kurz varenia zadarmo. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech