Vďaka špeciálnej ponuke môžeš mať nádherný byt v Slnečniciach

  • 20 % z kúpnej ceny, ktoré bežne platíte pri podpise zmluvy, teraz neplatíte
  • Pri najdrahších bytoch táto suma predstavuje až 60 000 €
  • Developer CRESCO REAL ESTATE sa ponuku rozhodol limitovať do konca roka
Zona Viladomy S14-S15 - zapad slnka - lowres
Slnečnice
  • 20 % z kúpnej ceny, ktoré bežne platíte pri podpise zmluvy, teraz neplatíte
  • Pri najdrahších bytoch táto suma predstavuje až 60 000 €
  • Developer CRESCO REAL ESTATE sa ponuku rozhodol limitovať do konca roka

Nová štvrť Slnečnice, vznikajúca na samom juhu bratislavskej Petržalky, je v súčasnosti jednou z najžiadanejších. Nové byty v príjemnej štvrti sa vypredávajú rýchlo a developer sa ich predaj rozhodol podporiť aj špeciálnou akciou.

Záujemcovia o nové byty nemusia pri podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve zaplatiť 20 % z ceny bytu, ako býva zvykom – stačí, ak celú sumu uhradia až po kolaudácii. Jediné, čo budú musieť platiť, je rezervačný poplatok vo výške 3 000 € (platí pre každý byt v Slnečniciach).

Ponuka platí pre všetky byty, ktoré sú aktuálne v predaji. Výnimkou nie sú ani byty v najnovšej časti UNIQ Slnečnice, ktorých kolaudácia je naplánovaná na rok 2022. Model financovania je tu ale mierne odlišný – rezervačný poplatok ostáva a potrebných 20 % z ceny bytu môžete financovať cez službu Žltý melón. Pri tomto variante do kolaudácie nesplácate úroky ani istinu, platíte iba poplatok za poskytnutie pôžičky. Úroky z pôžičky zaplatí developer a istinu splatíte až po kolaudácii bytu.

Navyše, ani rezervačný poplatok vo výške 3 000 € nejde len tak do vzduchu a nakoniec sa odráta z celkovej sumy. Byt si kúpite teraz, zaplatíte ho až po kolaudácii.

zdroj: Slnečnice

Podľa CRESCO REAL ESTATE tak nehnuteľnosť v najbližších mesiacoch (až do dokončenia kolaudácie) nevyžaduje žiadne ďalšie výdavky a nezaťaží rozpočet. Vďaka ponuke developera sa tak môžete stať majiteľom nového bytu za omnoho dostupnejších podmienok.

20 % z ceny bytu v Slnečniciach znamená sumu približne od 30 000 € do 60 000 €. Platbu tak veľkých peňazí by chcel oddialiť každý a pokiaľ zvažujete kúpu nového bývania, ponuka určite stojí za zamyslenie.

 

Koľko peňazí je vlastne 20 %?


Inými slovami, ide o desaťtisíce eur, ktoré zaplatíte omnoho neskôr, miesto toho, aby vaše bankové konto opustili hneď.

Podmienky na získanie hypotéky sa čoraz viac sprísňujú a práve podobné akcie sú to, čo robia bývanie stále dostupným. Národná banka Slovenska totiž vyžaduje, aby ste pri žiadaní o hypotéku už mali 20 % z ceny nehnuteľnosti pripravených a v takýchto prípadoch sa ráta každé euro.

„Špeciálnou ponukou sme chceli vyjsť v ústrety záujemcom, ktorí si plánujú zabezpečiť nové bývanie pre seba alebo celú rodinu, ale zatiaľ nechcú zaťažiť vlastný rozpočet,“ vysvetľuje Michal Pauer, riaditeľ predaja v Cresco Real Estate.

zdroj: Slnečnice

V špičkovej lokalite čoskoro pribudne aj električka

Slnečnice sa môžu chváliť nielen mnohými architektonickými oceneniami, no tiež dobrou lokalitou. Petržalka, spolu s Ružinovom a Starým Mestom, patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality na Slovensku.

Byty na juhu Petržalky ubytujú viac ako 21 000 ľudí. Štvrť, ktorú developer pokrstil názvom Slnečnice, sa s každou skolaudovanou etapou rozrastá a pribúda aj občianska vybavenosť. Okrem škôlky, jaslí či ihrísk tu nájdete aj obchodné centrum Slnečnice Market a do roku 2023 nebude chýbať ani dlho očakávané pokračovanie petržalskej električky, s konečnou zastávkou v Janíkovom dvore.

V štvrti pribudli prvé fázy cyklotrasy i multifunkčného parku v zóne Viladomy. Ďalší park s rozlohou takmer 30 000 metrov štvorcových pribudne v zóne Mesto v priebehu pár rokov.

zdroj: Slnečnice

CRESCO REAL ESTATE je na slovenskom trhu už 27 rokov a venuje sa primárne rezidenčnému developmentu. Spoločnosť realizovala mnoho úspešných projektov a vďaka tomu dokáže odhadnúť potreby ľudí na realitnom trhu a vyjsť im v ústrety aj takouto limitovanou ponukou.

Podľa developera platí ponuka len pre zmluvy podpísané do konca roku 2019.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech