Veľa Slovákov by chcelo zmeniť svet, ale väčšina to necháva na zajtra

  • Hlavným nepriateľom mnohých z nás je prokrastinácia, ako aj neschopnosť splnenia si vytýčených cieľov. Môže za to aj zlý time manažment, s ktorým je to ako so zdravým životným štýlom - vyžaduje pevnú vôľu. Tú však mnohí nevedia prirodzené ovládať. Dobrou správou je, že sa to dá naučiť.
timecover
stocksnap.io
  • Hlavným nepriateľom mnohých z nás je prokrastinácia, ako aj neschopnosť splnenia si vytýčených cieľov. Môže za to aj zlý time manažment, s ktorým je to ako so zdravým životným štýlom - vyžaduje pevnú vôľu. Tú však mnohí nevedia prirodzené ovládať. Dobrou správou je, že sa to dá naučiť.

Počas limitovaného času máš možnosť využiť zľavy na hodnotné kurzy, ktoré ťa posunú bližšie k tvojim cieľom. Nepremeškaj to a vďaka fundovaným odborníkom či vede nakopni svoju produktivitu a zisti ako zo seba vyťažiť maximum.

Ako stihnúť všetko, čo máš a zároveň mať čas na veci, ktoré ťa bavia

Foto: udemy.com

Smutnou pravdou je, že väčšina z nás jednoducho v živote nemá dostatok času, aby sme zvládli všetko, čo musíme. Počas posledných 10 rokov najpredávanejší inštruktor Jonathan Levi vyvinul sériu techník, tipov, trikov a stratégií zameraných na prekonanie priam nadľudskej pracovnej záťaže. Zapoj sa do kurzu, pochop filozofiu produktivity a stihni všetko, čo chceš.

Zľava z 95 € na 12 €

 

Zmeň spôsob, akým o veciach premýšlaš, vďaka Neurolingvistickému programovaniu

Neurolingvistické programovanie alebo NLP funguje, pretože nežijeme v reálnom svete zas až toľko, koľko si radi myslíme. Žijeme vo svojej verzii, vo svojom modele, vo svojej mape, o ktorej si myslíme, že je reálnym svetom. Tieto svoje verzie, modely a mapy projektujeme do reality. Preto majú jednotlivci rôzne pohľady na veci, o ktorých sú pevne presvedčení a nič to nemôže zmeniť.

Foto: udemy.com

Aj jediná technika môže výrazne zmeniť tvoje vnímanie problému, a tým odstrániť prekážky pre potenciálne riešenie. NLP je metóda zlepšovania a rozvíjania komunikácie, osobnostného rastu a koučingu. Používa sa na zefektívnenie komunikácie a nájdenie motivácie v mnohých oblastiach – vo vedení ľudí, v predaji, vo vyjednávaní, pri riešení konfliktov či v mediácii sporov. Ide teda o techniku, vďaka ktorej pochopíme seba samých aj ostatných. Zisti, ako na to.

Zľava z 200 € na 12 €

 

Elizabeth Gilbert ti ukáže ako prebudiť kreatívne myslenie u kohokoľvek

Kreatívnym životom môže žiť každý človek, ktorý sa riadi skôr zvedavosťou než strachom. V tomto kurze ti autorka bestsellerov Elizabeth Gilbert ukáže praktické nástroje a inšpiráciu, ako naštartovať tvoju vlastnú kreatívnu cestu, tak aby si nikdy nemal núdzu o nápady.

Foto: youtube.com

Prostredníctvom vlastnej cesty reflexie určíš svoje kreatívne blokády a zistíš, ako vie obyčajná zvedavosť spustiť kreatívne myšlienky. Kreatívne myslieť sa dokáže naučiť naozaj každý. Dôkazom je aj fakt, že na Standforde je jeden z predmetov zameraný len na spúšťanie kreativity u študentov.

Zľava zo 100 € na 25 €

 

Využi neuroplasticitu tvojho mozgu, nauč sa nové veci a zmeň nechcené návyky

Nie je to tak dávno, kedy vedci tvrdili, že náš mozog vytvára nové neurónové spojenia len v detstve. Poznáš to: „Starého psa novým trikom nenaučíš.“ Zdá sa, že veci sa zmenili.

Foto: pinterest.com

Schopnosť reorganizovať naše vedomie nie je len sci-fi, ak vieš ako na to. To všetko vďaka neuroplasticite. Bez ohľadu na to, kto sme alebo čo máme za sebou, nikdy nie je neskoro zmeniť staré zvyky, naučiť sa nové zručnosti, či zmeniť svoj život. Väčšina z nás však spí na vavrínoch a prokrastinuje vo svojej komfortnej zóne. S týmto kurzom sa naučíš využiť silu neuroplasticity vo svoj prospech a posunúť sa vpred.

Zľava zo 152 € na 12 €

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech