Byt s rozlohou 80m2 v Dubaji ťa môže vyjsť menej ako v Bratislave. Teraz je najlepší čas na kúpu, hovorí realitná maklérka Veronika

play icon

Veronika Plichtová nám v najnovšej epizóde ZmUPované porozprávala o tom, aký je život a práca realitnej maklérky v Dubaji. Ako sa k takejto práci dostala a prečo sa podľa nej oplatí investovať do nehnuteľností v Spojených Arabských Emirátoch? 

V každej budove máte fitko, bazén, 24-hodinovú recepciu, detské ihrisko, niektoré byty majú tenisové kurty.“ Najlepšie projekty sa podľa Veroniky vypredajú aj za týždeň a ľudia musia čakať aj 4 roky na výstavbu. Tvrdí, že teraz je najlepší čas na kúpu bytu v Dubaji.

„1-izbové byty v Dubai Marina začínajú na 200 000 eur. Hovoríme o bytoch, ktoré majú jednu spálňu s obývačkou, s jednou, alebo väčšinou aj dvoma kúpeľňami a balkónom. Veľkosť je zhruba 80 až 100 m2. Teoreticky pre Slovákov je to 2-izbový.“

V čom vidí najväčšiu výhodu v bývaní v Dubaji a plánuje aj ona investovať do nehnuteľnosti v Dubaji? Viac sa dozvieš v najnovšom rozhovore so Simou Ondruškovou.