MMA zápasník Ďatelinka: Že nemám motiváciu sú drísty, rovnaké nastavenie som mal, keď som vyhrával

play icon

Diskusný Klub Šport: Milan Ďatelinka

Po dlhšej odmlke prichádzame so špeciálnou epizódou relácie Startitup Diskusný Klub Šport. Prinášame ti rozhovor zo športu, ktorý za posledné roky ovládol svet a jeho popularita stále rastie. Reč je o MMA a hosťom v dnešnej časti tejto relácie je bojovník z organizácie RFA Milan Ďatelinka. Milan je veľkým talentom tuzemskej MMA scény, ktorého hviezda veľmi rýchlo vystrelila. Stihol byť už v ringu aj s legendárnym Karlosom Vémolom, s ktorým však zaznamenal prehru a odvtedy sa snaží naladiť na víťaznú vlnu, ktorá sa mu ťažšie dosahuje kvôli zdravotným problémom. To ho však podľa jeho slov nezastavuje a má stále správne nastavenú hlavu a sústredí sa na 100 % na ďalšie zápasy v už spomínanej organizácii RFA.

„Radšej sa trápim viac a kratšie, ako menej a dlhšie.“

Aký má pred zápasom režim a ako ťažko znáša predzápasovú diétu? Ako sa cíti v organizácii Real Fight Arena? Ako ho ovplyvnili zranenia? A nepodcenil náhodou aj svojich posledných súperov? Toto všetko a o mnoho viac sa dozvieš v tomto rozhovore.

Pre viac rozhovorov so zaujímavými osobnosťami a o aktuálnej politickej situácii sleduj aj ďalšie epizódy Diskusný Klub.