Toto je slovenská továreň na čokoládu, ktorá ohuruje svet

play icon

Let’s Show Business: Lyra

Dnes náš moderátor Adam Sipos plní detské sny a aj sny všetkých dospelých, ktorí milujú čokoládu. Zoberie ťa do čarovnej továrne skoro ako od Willyho Wonku. Avšak s tým rozdielom, že táto továreň je reálna a nachádza sa priamo na Slovensku, konkrétne v Ivanke pri Nitre. Zavítal totiž do spoločnosti LYRA, ktorá vyrába už niekoľko rokov najkvalitnejšiu čokoládu v našich končinách. Adam ťa prevedie celým procesom výroby čokolády aj rôznych produktov z nej a vyspovedá pritom priamo zamestnancov a zakladateľa spoločnosti. Viac sa dozvieš vo videu.

V spolupráci s 👉 LYRA 

O Lyre:
Hoci sme doma v zápale a s nadšením rozvíjali svoju vášeň pre čokoládu, až v Južnej Amerike sme odhalili jej pravú podstatu. V pralesoch a na rodinných farmách, kde stromy kakaovníka zasypané kvetmi postupne obrastajú plodmi, z ktorých sa pri zbere vykotúľajú kakaové bôby pre ďalšie spracovanie.
So skvelým čokolatierom na čele, s receptúrami ktoré nesú náš rukopis a surovinami, ktoré starostlivo vyberáme na mieste ich pôvodu pracujeme tak, aby sme spravili z čokolády Lyra skutočný klenot. Ocenený nielen medailami odborných porôt, ale aj vami a čoko-pôžitkármi z rôznych krajín sveta.

Pre viac rozhovorov o biznise a podnikaní sleduj Let’s Talk Business.