Virtuálna realita po slovensky: Táto firma mení svet dizajnu a developerom šetrí tisíce eur

 

Let’s Talk Business: WooW studio

Predstav si, že si plánuješ kúpiť nehnuteľnosť, ale odrádza ťa celý proces prehliadok s realitnými maklérmi. Čo keby existovalo riešenie, ktoré by ti umožnilo pozrieť si celú nehnuteľnosť z pohodlia domova a užiť si to vo forme virtuálnej prehliadky? Znie to ako science fiction? Možno. Ale vďaka slovenskej spoločnosti WooW studio to je realita. Lukáš Grünvaldský nám porozprával o tomto jedinečnom projekte, ktorý mení celý slovenský realitný segment v najnovšej epizóde relácie Let’s Talk Business.

„Pred 5 rokmi sa ľudia pozerali na virtuálnu realitu s nedôverou, tvrdili že pôdorysy a vizualizácie im stačia. Dnes zisťujú, že virtuálna realita je bežnou súčasťou developerských projektov.”

Náš moderátor Adam Sipos zistil veľa zaujímavých detailov o tomto čoraz populárnejšom projekte, vďaka ktorému môžu záujemcovia nahliadnuť do svojich budúcich nehnuteľností vo virtuálnej realite. Vo WooW studio si celý software programujú sami, čiže sa neustále posúva vpred a prináša inovácie, ktoré nemajú v našich končinách obdoby. Viac sa však dozvieš v našom rozhovore.

„Pracujeme s projektovou dokumentáciou alebo s 3D modelom, ktorý dostaneme od architektov.”

Pre viac rozhovorov o biznise a podnikaní sleduj Let’s Talk Business.