Ľuboš Fellner z BUBO: Ako sprievodca si u nás vieš zarobiť 40 000 eur ročne

play icon

Ak chceš zažiť podobné zážitky aj ty, tak nahraj minútu dlhé video o tom najúžasnejšom mieste, na akom si kedy bol a pošli nám ho na e-mailovú adresu officevkufri@gmail.com.

Ľuboš Fellner nám v najnovšej epizóde ZmUPované prišiel porozprávať o mnohých cestovateľských zážitkoch, ktoré zažil. Pred pár dňami sa vrátil z niekoľkotýždňového výstupu na najvyšší vrch Brazílie Pico da Neblina. Niekoľko dní sa brodili bahnom a amazonským pralesom plným jedovatých živočíchov či jaguárov.

Startitup a cestovná kancelária BUBO spúšťajú projekt Office v kufri – súťaž, kde sa 3 ľudia môžu stať Startitup dobrodruhmi, ktorí ako BUBO sprievodcovia spoznajú celý svet. Týmto ľuďom navždy zmeníme život – navštívia vysnívané destinácie a dostanú zaplatené za to, o čom môže väčšina Slovákov len snívať.

A keď sa vrátiš, priletíš s kufrom, zážitkami a skvelým štartom do nového života – o svojich zážitkoch porozprávaš v Startitup podcaste ZmUPované, dostaneš priestor na našich sociálnych sieťach a dokážeme ti tak pomôcť aj v tvojom rozbehu, ak by si chcel skúsenosti premeniť na úspešnú kariéru travel blogera.