Mali ma povýšiť v korporáte, dal som výpoveď a teraz mi platia za zážitky z celého sveta, hovorí sprievodca pre BUBO

play icon

V najnovšej epizóde ZmUPované sme sa rozprávali so sprievodcom pre BUBO Robertom Tarabom. Prečo sa rozhodol dať výpoveď v korporáte a začal cestovať po celom svete? Aká je práca sprievodcu, ktoré krajiny navštívil a čo všetko mu táto práca priniesla? 

„Bola to túžba spoznávať nové krajiny, kultúry a naozaj si nebrať dovolenku iba na cestovanie, ale využívať ten čas v priebehu roka na maximum. A prečo si platiť za cestovanie alebo cestovať čo najlacnejšie, keď ti za to môžu platiť?“

Startitup a cestovná kancelária BUBO spúšťajú projekt Office v kufri – súťaž, kde sa 3 ľudia môžu stať Startitup dobrodruhmi, ktorí ako BUBO sprievodcovia spoznajú celý svet. Týmto ľuďom navždy zmeníme život – navštívia vysnívané destinácie a dostanú zaplatené za to, o čom môže väčšina Slovákov len snívať.

🌴   Ako sa zapojiť?

→ Natoč na smartfón 1-minútové video, ako keby si robil Reels na Instagram. Vyber si svoju obľúbenú destináciu a minútu o nej rozprávaj.

Vieme, minúta je krátka. Využi ju preto naplno – rátať sa musí každá sekunda. Kreatívne, pútavo, plné kľúčových údajov a funfactov – presne to, čo by si ľuďom hovoril ako Startitup dobrodruh.

Video pošli na officevkufri@startitup.sk

Pre viac rozhovorov o cestovaní sleduj ZmUPované aj naďalej a nenechaj si ujsť aj iné dobrodružné destinácie.