Ema Ferusová: Boris ma vozil vo vládnej limuzíne, mám dôkaz. Teraz ma sledujú podozrivé autá

play icon

Na Stope s Ivanom Megom: Ema Ferusová

Slovensko v posledných dňoch diskutuje o kauze Borisa Kollára a Emy Ferusovej. Tá vo virálnom videu obvinila predsedu parlamentu z toho, že ju donútil k dvom potratom, a tvrdí tiež, že ju sledujú zvláštne autá. V najnovšej časti Na stope s Ivanom Megom sa moderátor s mladou ženou rozprával aj o trestnom oznámení, ktoré na Borisa Kollára podala. 

Ema Ferusová sa s Kollárom mala zoznámiť ešte v roku 2021, pričom predseda parlamentu jej mal platiť byt, mal jej dávať peniaze a voziť ju na vládnej limuzíne. Startitup má exkluzívne k dispozícii aj video, ktoré vzniklo priamo v limuzíne predsedu parlamentu. Auto má pustené majáky a presúva sa zrejme po diaľnici. 

Zaujímavosťou je, že len niečo pred vyše mesiacom, 9. augusta 2023, spravil Boris Kollár tlačovú konferenciu, na ktorej informoval, že podáva trestné oznámenie na organizovanú skupinu, ktorej súčasťou je Zoroslav Kollár a Tomáš Rajecký. Tí vraj ponúkli 40-tisíc eur za diskreditáciu jeho osoby.

„Ide im o diskreditáciu, ide im o manipulovanie volieb. Tým, že budú ovplyvňovať verejnú mienku do volieb, a tým chcú zvrátiť určité výsledky týchto volieb. Preto, keďže sa nám dostali do ruky tieto dôkazy, predložili sme Generálnej prokuratúre tieto dôkazy. Ja vám ich ale nemôžem dať, lebo je to živá vec, už by som ovplyvňoval vyšetrovanie a mohol by som ho aj mariť,“ povedal predseda parlamentu a začal z trestného oznámenia čítať citáty z dôkazov, ktoré predložili na prokuratúru.

Vo videu, ktoré má už státisíce videní, vystupuje okrem Emy Ferusovej aj jej neslávne známy otec, svojho času považovaný za mafiánskeho bossa Nitry, Ľuboš Ferus.

Po odomknutí nájdeš:

  • Celé video rozhovoru s Emou Ferusovou
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM