Separ: V Bukurešti som spal na lavičke s nožíkom v ruke. Je veľa miest, na ktorých si uvedomíš, že na Slovensku sa máme naozaj dobre

Do najnovšej epizódy ZmUPované prijal pozvanie Michael Kmeť, známy ako Separ. Rozprávali sme sa hlavne o cestovaní, keďže Separ má vo svojom cestovateľskom portfóliu mnohé destinácie od backpackerských tripov vlakom po Európe až po luxusné dovolenky v Afrike.

Nedávno navštívil známy región Cappadocia v Turecku, ktorý preslávili lety balónom. Ako hodnotí tento zážitok a aký dojem u Separa zanechalo Turecko? V rozhovore sa dozvieš, ktoré destinácie ho očarili najviac, ale aj na ktoré miesta sa už nikdy nevráti.

Separ nám prezradil, že má veľmi blízko k prírode a k zvieratám, pretože od malička bol vedený k takýmto hodnotám. V poslednej dobe mám zvieratá radšej ako ľudí,“ hovorí Separ. Prezradil aj to, že jedno obdobie trpel sociofóbiou. 

„Je veľa miest, na ktorých si uvedomíš, že na Slovensku sa máme naozaj dobre. Mám rád byť inde, ale milujem vrátiť sa domov.“

Na čom momentálne pracuje a na čo sa môžu tešiť fanúšikovia? Tešiť sa môžu na to, že budú vyložene zaskočení.“ V rozhovore sa dozvieš o jeho ďalších plánoch v hudobnej kariére, ale aj o cestovateľských plánoch, do ktorých by sa mohli zapojiť aj jeho fanúšikovia.

  • 24 hod
  • 48 hod
  • 7 dní
  • Tlačové správy TS