Slovenka tetuje Miu Khalifa a Lil Wayna: Ako gej žena to mám v tatérskom priemysle 10-krát náročnejšie

Hosťkou najnovšej epizódy ZmUPované je Ivana Beláková, ktorá má ako jediná žena na svete certifikát zaraďujúci jej tetovania medzi moderné umenie. V apríli sme sa s ňou spojili keď bola ešte v Amerike, ale tentokrát prišla priamo k nám do štúdia.

Ivana má medzi svojimi klientmi ľudí ako Lil Wayne, Rita Ora či Mia Khalifa. Hovorí, že tetovať Lil Wayna si privolala sama. Chcela ho tetovať, pretože má rada jeho hudbu, tak si predstavovala, ako ho tetuje a vedela, že sa to stane.

„Chris Brown mi púšťal album, ktorý ešte nemal vydaný. Ukázal mi jeho dom. Lil Wayne bol taký zlatý, toho mám najradšej. Rita Ora takisto,“ hovorí Ivana.

Tvrdí, že nič nie je nemožné a svoje pozitívne myslenie sa snaží šíriť medzi ľuďmi. „Predstav si, že pochádzam z dediny, kde je 200 ľudí a teraz som v Hollywoode.“ 

V rozhovore sa pozrela aj na Simine tetovanie a povedala, čo si o ňom myslí. O jej značke oblečenia, o tom, aké sú rozdiely medzi Slovákmi a Američanmi a aké má ďalšie plány do budúcna sa dozvieš v najnovšej epizóde ZmUPované so Simou Ondruškovou.

  • 24 hod
  • 48 hod
  • 7 dní
  • Tlačové správy TS