Slovenku prirovnávajú k Billie Eilish: Ľudia, ktorým sa nepáči LGBT nad tým rozmýšľajú viac, ako ľudia bojujúci za rovnoprávnosť

Karin Ann je jediná slovenská interpretka, ktorej tvár sa objavila na billboarde na známom námestí Times Square v New Yorku. Spoločnosť Spotify ju totiž zaradila do svetového playlistu EQUAL Global. O jej hudobných úspechoch, ale aj začiatkoch, nám prišla osobne porozprávať v najnovšom rozhovore.

„Neviem, z akého dôvodu treba toľko nenávisti a agresivity vo svete,“ hovorí Karin a dodáva, že nerozumie, prečo majú ľudia potrebu niekoho napadnúť, či už slovne alebo fyzicky, ak sa im niečo nepáči. Vo svojej tvorbe vyzdvihuje témy duševného zdravia, rovnoprávnosti žien, či LGBT komunitu.

„Ľudia, ktorým sa nepáči LGBT, alebo majú problém, že ženy chcú väčšiu rovnoprávnosť, nad tým tak veľa rozmýšľajú a tak veľa hľadajú dôvody, prečo nie, že si vravím, že ty nad tým rozmýšľaš viac, než ja.“

Karin tvrdí, že ženy sú v hudobnom priemysle menej reprezentované. Snaží sa, aby aj v jej kapele mali ženy väčšie zastúpenie. Momentálne hľadá do kapely gitaristku. Viac sa dozvieš v najnovšej epizóde ZmUPované so Simou Ondruškovou.

  • 24 hod
  • 48 hod
  • 7 dní
  • Tlačové správy TS