Veronika Remišová: Hlas je pre nás absolútna červená čiara. Hlavné je poraziť Roberta Fica

play icon

Zo Zákulisia Politiky: Veronika Remišová

Slovensko si o dva týždne bude voliť svojich zástupcov v predčasných parlamentných voľbách. Do najnovšej epizódy relácie Zo zákulisia politiky prijala pozvanie exministerka financií, regionálneho rozvoja a informatizácie, Veronika Remišová.

Redaktor Startitup Pavel Knapko vyspovedal predsedníčku politickej strany Za Ľudí nielen o jej zákulisí. Pred niekoľkými mesiacmi totiž líder OĽANO Igor Matovič šokoval verejnosť tým, že jeho hnutie sa na voľbách zúčastní v rámci trojkoalície. Remišová exkluzívne pre Startitup v súvislosti s danou informáciou prehovorila práve o detailoch spojenia OĽANO, Za Ľudí a KÚ.

K spolupráci s Matovičom pritom nedošlo po prvý raz, v minulosti bola dokonca volebnou líderkou OĽANO. Prečo sa opäť spojili, čo je podľa jej slov cieľom tejto trojkoalície a aké sú detaily partnerstva s OĽANO? To sa dozvieš vo videu. Remišová sa tiež otvorene vyjadrila nielen k dôvodu odlivu poslancov v Za ľudí.

Prezradila nám, či odchod exprezidenta Andreja Kisku zo strany považuje za „podpásovku“, ale aj čo si myslí o tom, keď sa o Za Ľudí hovorí ako o „strane s preferenciami nízkotučného mlieka“. V celej epizóde taktiež zistíš, prečo je pre Remišovú spolupráca s Hlasom absolútnou červenou čiarou, alebo aj dôvod toho, prečo a ako mohla pred rokmi s rodinou skončiť „pod mostom“.

Po odomknutí si môžeš pozrieť:

Celú reláciu Zo Zákulisia Politiky s Veronikou Remišovou

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM