Videl si už najkrajšie GT z radov BMW?

  • Audi priniesla model A7 Sportback, Mercedes svoj CLS a ani BMW nezaspalo na vavrínoch. Tu je pár informácií o novom 2018 BMW 6 Series GT.
2018-bmw-6-series-gran-turismo-front-three-quarter-02
motortrend.com
  • Audi priniesla model A7 Sportback, Mercedes svoj CLS a ani BMW nezaspalo na vavrínoch. Tu je pár informácií o novom 2018 BMW 6 Series GT.

Nový model od BMW je nástupcom radu 5 Gran Turismo. Ten bol považovaný za najpohodlnejšie BMW na trhu. Spoločnosť vytvorila aj špeciálnu verziu nového GT nazvanú M Performance.

Ak si  náročný a nestačí ti ani pohon 4×4, veľký kufor a 21- palcové kolesá v klasickej výbave, M Performance bude presne pre teba. Dostaneš navyše vylepšený brzdový systém a možnosti úpravy takmer bez hraníc.

Vnútrajšok je športovo-elegantný, potiahnutý delikátnou kožou Nappa a Alcantrou. Množstvo prepracovaných detailov na aute vzbudzuje pocit dokonalosti. Dizajnéri sa na tomto kúsku naozaj vyhrali.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: motortrend.com

Foto: motorternd.com

Na tento šperk od BMW nemusíme ani dlho čakať. Dostupný bude už od novembra tohto roku. Hneď po tom, ako sa po prvé oficiálne odprezentuje na autosalóne v nemeckom Frankfurte.

Cena nového BMW sa bude pohybovať od 54 500 eur za najnižší model GT 530i až po 70 700 eur za najdrahšiu výbavu BMW 640i GT xDrive. Záleží teda na tom, koľko peňazí bude chcieť kupec utratiť a aký výkon bude od auta požadovať.

Mnoho ľudí označuje nové GT za najkrajšie BMW vôbec. O tom, či je to naozaj tak, sa pokojne presvedč sám.

Zdroj: blog.autobazar.eu

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech