VIDEO Odporné a zvrátené. Objavil sa záznam muža, ktorý pravidelne masturbuje vo vlakoch na mladých ženách

  • Objavil sa ďalší odporný prípad, muž sa uspokojoval na verejnosti
  • Upozornila na to stránka, ktorá už predtým zverejnila známe video s masturbujúcim mužom vo vlaku
vlak, muž
Instagram/stop_catcalling_now
  • Objavil sa ďalší odporný prípad, muž sa uspokojoval na verejnosti
  • Upozornila na to stránka, ktorá už predtým zverejnila známe video s masturbujúcim mužom vo vlaku

Stalo sa to opäť. Na Instagrame stránky stop_catcalling_now sa objavil príbeh, ktorý sa stal vo vlaku. Zverejnili aj video, na ktorom je zachytený muž, ktorý sa uspokojuje počas jazdy vo vlaku počas prítomnosti iných ľudí. „Po tom, čo po zverejnení na našej stránke a následnej medializácii došlo k obvineniu 35-ročného Lukáša z prečinu výtržníctva a čaká naňho spravodlivý súdny proces, sa na Vás obraciame s ďalšou prosbou, píšu.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @stop_catcalling_now

Narážajú tak na príbeh, ktorý bol zverejnený práve na tejto stránke ešte počas leta. Muž sa uspokojoval pred dievčaťom, ona ho natočila a následne bolo video zverejnené. Mužovu identitu sa podarilo odhaliť a bol obvinený.

Stránka preto aj tentokrát prosí ľudí o pomoc s pátraním po identite muža na videu. Ten sa podľa dostupných informácii pravidelne uspokojuje vo vlakoch pred mladými dievčatami. Ruku s pohlavným údom si zakrýva ruksakom.

Uverejnili aj príbeh dievčaťa, ktorá im video zaslala. Tá píše, že bola spolu s dvoma kamarátkami a po tom, čo muža pri čine natočila, sa rozhodli vyhľadať pomoc sprievodkyne. Muž vlak opustil no na druhý deň sa to isté stalo inej žene. Na fotkách, ktoré profil zverejnil, je zachytená aj tvár tohto muža. Podľa komentárov aj príbehov ide o muža, ktorý vo vlaku masturbuje pravidelne.

Zdroj: Instagram stop_catcalling_now

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech