Viktor Vincze mal umrieť na zlyhanie obličiek spôsobené vakcináciou: Ovečky, večer za mňa Televízne noviny vysiela hologram

  • Internetom sa šíri informácia, že moderátor Viktor Vincze zomrel
  • Dôvodom má byť očkovanie vakcínou Pfizer
pjimage - 2021-08-29T171539.932
TASR/AP TASR/Henrich Mišovič
  • Internetom sa šíri informácia, že moderátor Viktor Vincze zomrel
  • Dôvodom má byť očkovanie vakcínou Pfizer

Niet dňa, kedy sa slovenským internetom nešíril nejaký nový hoax alebo dezinformácia. Dnešná nedeľa nie je výnimkou. Na sociálnych sieťach sa začala objavovať informácia, podľa ktorej je moderátor pôsobiaci v TV Markíza Viktor Vincze mŕtvy. Informácia sa prvýkrát objavila v známej facebookovej skupine Pendleri v ohrození SK.

„Šokujúce! Moderátor Viktor Vincze mal podľahnúť vakcíne Fajzer. Mám to priamo od známej z nemocnice na bratislavských Kramároch,“ napísal do skupiny jej člen Ján Hangurbazdo. V príspevku ďalej píše, že jedinou príčinou úmrtia bolo zlyhanie oboch obličiek ako priamy dôsledok očkovania.

zdroj: Screenshot/Facebook/Pendleri v ohrození SK

„Asi vás neprekvapí, že pitevná správa zmizla a moju známu pod hrozbou výpovede nútia mlčať,“ píše ďalej člen skupiny. „Predpokladám, že Markíza povie, že dal výpoveď. Čo iné má spraviť?“ konštatuje. 

Príspevok si všimol aj samotný moderátor, ktorý ho prezdieľal na svojom Instagrame s vtipným komentárom. „Ovečky, pozdravujem vás zo záhrobia. Dnes večer za mňa Televízne noviny vysiela hologram.“

Medzi komentujúcimi sa našlo aj niekoľko známych osôb, ktoré nešetrili sarkazmom. „Bože, to je ale skvelé, že ten čip vďaka Pfizeru funguje aj zo záhrobia. Že tam máš signál. To je geniálna správa. Tak čo, ako tam je?“ píše Kristína Tormová.

Veronika Ostrihoňová považuje úmrtie moderátora za veľmi smutné. Zároveň sa chcela informovať, kedy sa koná pohreb. „Mne sa aj zdalo, že keď sme spolu naposledy nakrúcali, že si bol nejako mimo,“ konštatuje so smiechom Boris Pršo. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK