Vitajte na 11. Ročníku Open Air Gym Fitness Festivalu: Spojenie zábavy a zdravia v nádhernom prírodnom areáli

gym
Open Air Gym Festival

Pripravte sa na energiu, pot, radosť a pohyb v jednom!  Spinning, Zumba, Pilates, CrossFit, BodyWork, Vzpieranie či Pound Fitness a mnohé ďalšie! S radosťou oznamujeme,  že na Vás čaká už 11. ročník prvého slovenského fitness festivalu. Organizátori si toho roku pripravili niekoľko vzrušujúcich zmien, ktoré urobia tento ročník festivalu nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých zúčastnených.

Na Open Air Gym Fitness Festivale veríme v splynutie tela a duše, rodiny a jednotlivca, mladých so staršími a bez ohľadu na to, či ste nadšený fanúšik Zumba ® Fitness, funkčného fitness či milovník jogy alebo ktoréhokoľvek športu, práve tu, na tomto festivale si každý človek môže nájsť kúsok svojho sveta a navštíviť, či vyskúšať mnoho ďalších.

A to všetko v krásnom rodinnom prostredí jedného z najkrajších kúpalísk na Slovensku – Termálne kúpalisko Štrand Emila Tatárika v Nových Zámkoch.

MAJ_0716
zdroj: Open Air Gym Festival.

gym air 2
zdroj: Open Air Gym Festival

MAJ_0754
zdroj: Open Air Gym Festival.

Predstavte si toto: ste obklopení stromami, slnko svieti nad vami, v diaľke počuť radostný džavot detí na trampolíne a vy točíte podľa rytmu energickej hudby s našimi inštruktormi spinningových lekcií. Cítite adrenalín, cítite ako prekonávate každý kopec a snažíte sa dosiahnuť svoj vytúžený cieľ.

Ale to nie je ani z ďaleka všetko, pretože náš program zahŕňa mnoho skvelých športových lekcií s úžasnými inštruktormi počas celého dňa – od rána, do večera. Tešiť sa môžete na Vzpieranie pre všetkých, Spinning, Piloxing, starý dobrý Step Aerobic, TaeBo, či programy z dielne spoločnosti Zumba® ako sú Zumba® Fitness a po prvýkrát privítame na našom festivale aj Zumba® Toning.

THF_4467
zdroj: Open Air Gym Festival.

THF_4362
zdroj: Open Air Gym Festival.

Novinkou toho roku bude aj POUND Fitnes, pri ktorom sa vaše telo dokonale stratí v rytme cvičenia s paličkami. Pre tých, ktorí chcú vyskúšať funkčné fitness alebo sú v ňom „ako doma“ sme pripravili funkčné tréningy, ktoré ponúkajú dynamickú kombináciu cvičení na silu a pohyblivosť a sú navrhnuté na výzvu pre vaše telo aj myseľ novými vzrušujúcimi spôsobmi. Od cvikov s kettlebellmi po cvičenia s činkou, odídete silnejší, viac fit a pripravení na akúkoľvek prekážku v živote.

AUG_2540
zdroj: Open Air Gym Festival.

gym air 3
zdroj: Open Air Gym Festival

Pre rozvoj mysle i tela sa k nám pripojte na joga lekcii, ktorá vám ponúka nahliadnutie nie len do sveta cvičenia, ale aj do vlastného vnútorného sveta. Nájdite svoj vnútorný pokoj pri jednotlivých asánach, vtiahnite svoju dušu do lona prírody a spojte sa s ňou, čím oživíte každú časť svojho bytia.

Keď príde čas na oddych a relaxáciu, náš festival ponúka nespočet možností na oddych a obnovenie síl. Oddýchnite si na masážach, pri bazéne, vychutnajte si slnko a doprajte si zaslúžený čas odpočinku, kým si dobíjate svoje baterky a vstrebávate živú atmosféru festivalu.

MAJ_0858
zdroj: Open Air Gym Festival.

open air gym 2
zdroj: Open Air Gym Festival

Možno najlepšou časťou Open Air Gym Fitness Festivalu je možnosť užívať si kvalitne strávený rodinný čas pri rozvoji zdravia. Či už sa spolu potíte v skupinových fitness hodinách alebo si užívate spoločné jedlo po cvičení, festival ponúka príležitosť vytvárať trvalé spomienky a posilňovať puto rodiny a priateľstva.

Program nezabudol ani na najmenších – sú našou budúcnosťou, tak nech je zdravá! Spojenie programu festivalu s možnosťami kúpaliska a prináša tak širokú paletu detských aktivít, že ich všetky za jeden deň ani nestihnete!

Detské tréningy a súťaže, prekážková dráha, trampolíny a skákacie hrady, možnosť maľovania na tvár, či detského tetovania, zábavný svet detských vodných atrakcií, minigolf, či ping-pong a omnoho viac na čaká na našich najmenších návštevníkov.

AUG_1753
zdroj: Open Air Gym Festival.

OAGFF_EVENT COVER
zdroj: Open Air Gym Festival

A ak hovoríme o pohybe a zdraví, musíme hovoriť aj o jedle, keďže je palivom nášho života. V areáli kúpaliska máme pre vás bohatú ponuku jedálenských zariadení a bufetov, ktoré budú poháňať váš organizmus a uspokoja vaše chuťové poháriky. Dobrá káva, smootie, párance, thaiská kuchyňa či kebab? Na našom kúpalisku to nie je nič nezvyčajné. Každý si nájde to svoje.

Tak príďte a pripojte sa k nám na 11. Ročníku Open Air Gym Fitness Festivalu a zažite ultimátnu kombináciu zábavy, slnka, bazénov, relaxácie, rodinného času, jedla, zdravia a cvičenia. Samozrejme to všetko za jednotnú cenu vstupného na kúpalisko. Navštívte www.oagff.sk, aby ste sa dozvedeli viac a zabezpečili si svoje miesto na fitness udalosti roka!

AUG_1882
zdroj: Open Air Gym Festival.

MAJ_1731
zdroj: Open Air Gym Festival.

Hlavné body:

  • Rozmanitosť aktivít: Účastníci festivalu budú mať možnosť zúčastniť sa rôznorodých aktivít vrátane spinningu, tanečných cvičení, skákania, jogy a funkčného fitness.
  • Malebné prostredie: Festival sa bude konať v nádhernom prostredí areálu termálneho kúpaliska, kde účastníci budú obklopení prírodou, v ktorej budú cvičiť.
  • Rodinná atmosféra: Open Air Gym Fitness Festival je ideálnym miestom na rodinný výlet, kde si účastníci môžu vychutnať čas spolu a investovať do svojho zdravia.
  • Zdravé stravovanie: Festival bude ponúkať aj zdravé stravovanie, aby účastníci mali možnosť doplniť svoju energiu počas celého dňa cvičenia.

Najnovšie videá

Trendové videá