Vlak do Chorvátska je lacnejší ako lístok do Košíc. V predaji budú iba jeden deň

  • RegioJet doposiaľ predal viac ako 65-tisíc lístkov do a z Chorvátska
  • Za jednosmerný lístok zaplatíš 9,90 eur, za lôžko 19,90 eur
rijeka
RegioJet archív
  • RegioJet doposiaľ predal viac ako 65-tisíc lístkov do a z Chorvátska
  • Za jednosmerný lístok zaplatíš 9,90 eur, za lôžko 19,90 eur

Ak si ešte nebol na dovolenke, máš na to jedinečnú a v podstate aj jednu z posledných príležitostí. More má ideálnu teplotu, turistov ubúda a slnko uberá zo svojej intenzity. Národný prepravca RegioJet ti ponúka superlacné lístky do chorvátskej Rijeky.

Predaj prebehne zajtra, 25. augusta od 8.00 hod. a to výhradne cez web spoločnosti RegioJet. Cena lístka bude lacnejšia ako lístok na vlak z Bratislavy do Košíc

Historicky najlacnejšie lístky

Vlakový dopravca ponúkne historicky najlacnejšie vlakové lístky z Bratislavy do Rijeky alebo v opačnom smere. Zaplatíš za ne od 9,90 eura za cestovný lístok na sedačke a 19,90 eura za cestovný lístok na lôžku v spacom vozni.

 Cestovné lístky za 9,90 eura z a do Bratislavy budú v predaji iba jeden deň.

regiojet
zdroj: TASR/Michal Svítok

Budú sa predávať v obidvoch smeroch na trase Bratislava – Rijeka a späť.  Ak si chceš plánovať dovolenku, pokojne môžeš cestovať od tohto týždňa až do konca septembra. Počet lístkov je obmedzený, lístky nie je možné stornovať, alebo meniť.

Za spiatočný lístok na vlak z Bratislavy do Rijeky a späť tak zaplatíš najnižšiu cenu od 19,80 eura, a to vrátane plného palubného servisu RegioJet.

RegioJet doteraz predal okolo 65-tisíc lístkov na vlaky do a z Chorvátska. Ide o najúspešnejší projekt nových vlakových spojov v histórii RegioJetu. Ako poďakovanie a súčasne ako motiváciu vyraziť na konci leta na dovolenku k moru dávame teraz do predaja vlakové lístky za super lacnú cenu. Cena je lacnejšia ako za cestovný lístok z Bratislavy do Košíc a cestovať do Chorvátska k moru tak môžu teraz skutočne všetci,“ hovorí Ivana Kašická, riaditeľka vlakovej dopravy RegioJet.

V cene je toho viac

 V cene máš vždy zahrnutú rezerváciu miesta a palubný servis, ktorý majú cestujúci k dispozícií počas cesty, vrátane kávy a drobných raňajok zadarmo, samozrejmosťou je aj pripojenie k internetu a zábavnému portálu ako aj využitie ďalších palubných služieb.

Pred odchodom spoja si môžeš objednať online cez internet občerstvenie, ktoré ti palubný personál nachystá už pri odchode vlaku.

Zvrejnili rebríček najväčších platcov dane z príjmu na Slovensku

Počas celej cesty si môžeš objednávať nápoje a ďalšie drobné občerstvenie. Súprava vlaku bude mať až 12 vagónov s kapacitou 560 miest.

Na prevádzke vlakových spojov spolupracuje RegioJet s chorvátskymi železnicami HŽ, Slovinskými železnicami SŽ a maďarskou spoločnosti Continental Railway Solution.

Zdroj: TS RegioJet

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK