Všeobecná zdravotná poisťovňa dobieha zameškané. Kampaňou poistencom rozdáva 800 eur, nová je aj aplikácia

  • 100 eur na hlavu a nová aplikácia
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa sa snaží nalákať stratených klientov, ktorí minulý rok odišli inam
Vseobecna zdravotna poistovna
Petra Stanová
  • 100 eur na hlavu a nová aplikácia
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa sa snaží nalákať stratených klientov, ktorí minulý rok odišli inam

Všeobecná zdravotná poisťovňa sa rozhodla po minuloročnej strate svojich poistencov vytvoriť program benefitov, ktorými ich obdaruje. Nová kampaň priniesla produkt s názvom Peňaženka zdravia a bude dostupný od 1. januára 2021 ako aj pre verných tak aj pre nových poistencov, informovali dnes na tlačovej konferencii.

Cez produkt budeš mať možnosť využiť dodatočný finančný príspevok na zdravotnú starostlivosť až do výšky 800 eur pre seba a ďalších 7 členov, ktorý budú spolu s tebou v skupine. Najmenšiu skupinu môžu tvoriť 4 členovia. Príspevok budeš môcť použiť na oči, zuby či lieky, je len na tebe, kde ho minieš.

Znamená to, že každý z členov rodiny bude môcť čerpať 100-eurový príspevok. „Počas šiestich týždňov sme vynaložili maximálne úsilie na to, aby sme tento produkt pripravili. Dne môžeme našim poistencom poskytnúť okrem najkvalitnejšej prevencie na Slovensku aj široké možnosti využitia finančného príspevku pre rodiny až do výšky 800 eur. Princíp solidarity zasa bude umožňovať podeliť sa s polovičnou časťou svojho príspevku a dať ho blížnemu, ktorý to potrebuje viac,“ informoval Richard Strapko, generálny riaditeľ VšZP. 

100 eur na hlavu a aplikácia

V rámci prechodného obdobia do konca roka 2020 máš ako poistenec možnosť absolvovať všetky potrebné preventívne prehliadky tak, aby si mohol benefity budúci rok využiť správnym spôsobom.

Podporujeme zdravý životný štýl a prevenciu. Chceme preto našich poistencov motivovať a vyzvať k tomu, aby absolvovali všetky preventívne prehliadky, ktoré ešte absolvovať nestihli. Vďaka tomu nestratia prístup k novým benefitom a preplateniu časti doplatkov u lekárov-špecialistov ako aj zubných lekárov,“ doplnila doktorka Beata Havelková

Podľa poisťovne, klienti si môžu overiť aktuálny stav chýbajúcich alebo absolvovaných preventívnych prehliadok v novej aplikácii alebo prostredníctvom online služby e-Pobočka.

zubár
zdroj: Unsplash/Quang Tri Nguyen

Nový tím, kampaň a možnosť vrátiť sa

V týchto dňoch Všeobecná zdravotná poisťovňa rozbieha obrovskú kampaň, ktorou sa bude snažiť dať spoločnosti druhý dych. Bol zostrojený nový tím ľudí, ktorý sa bude snažiť oživiť poisťovňu po minuloročných obrovských stratách.

Rozhodli sa, že klienti, ktorí odišli majú dva mesiace na to, aby sa rozhodli prísť naspäť a čerpať tak nové benefity.

Na tlačovej konferencii poisťovňa uviedla, že o svojich klientov prišli najmä v dôsledku maklérov. „Poistenci by sa mali zaujímať aj o to, ktorá poisťovňa má zazmluvnenú najširšiu prevenciu rôznych rizikových faktorov a najširšiu sieť poskytovateľov zdravotnej starostlivosti,“ dodáva Ľubomír Kováčik, člen predstavenstva VšZP.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech