Všetci milovníci burgrov pozor! Chystá sa veľkolepý Beer & Burger Fest

  • Rok 2018 znamená pre Bratislavu o jeden chutný festival naviac
  • Posledný júnový víkend si rezervuj na príjemnú akciu na Tyršovom nábreží
beerburger
Beer and burger fest
  • Rok 2018 znamená pre Bratislavu o jeden chutný festival naviac
  • Posledný júnový víkend si rezervuj na príjemnú akciu na Tyršovom nábreží

Rozhodli sme sa začať písať históriu jedinečným open air festivalom Beer & Burger Fest, kde vás okrem stánkov s remeselnými pivami z celého Slovenska a Česka potešíme výberom tých najkvalitnejších burgrov z celej strednej Európy.

Posledný júnový piatok môžete odštartovať už od 11:00 obedom s perfektným výhľadom na Bratislavu a chutným burgrom v ruke. Zapíjať sa bude samozrejme kvalitnými pivkami, ktoré potešia aj šoférov svojou chutnou nealko verziou. Takto bude možné pokračovať až do soboty večera, ale samozrejme, že to nie je všetko.

Počas celého festivalu bude účastníkom so psíkmi k dispozícii festivalový Hafpark, kde sa môžu miláčikovia osviežiť v bazéne s loptičkami, zjesť skvelý bafburger a zašantiť si so svojimi psími aj ľudskými kamošmi. Pre deti sme tiež v sobotu pripravili zábavný detský stan so súťažami a hrami.

Po výdatnom jedle si budete môcť oddýchnuť v chillout zóne a osviežiť sa letným miešaným nápojom. Počas oboch dní konania festivalu bude na hlavnom pódiu pestrý hudobný program. Môžete sa tešiť na skupiny, ako Puding Pani Elvisovej, The Cellmates, Le Payaco a večer zahrajú rockové pecky AC/DC Revival.

Pre všetkých gurmánov máme vo workshopovom stane pripravené lekcie školy varenia. Budeme sa učiť grilovať, burgrovať a súťažiť o skvelé ceny. Už sa tešíme na nadupaný víkend, ktorý premení Bratislavu na Burgerslavu. Všetci si zapíšte za uši termín 29.-30.6.2018

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech