Vyberáme najlepšie cenovo dostupné značky pánskych biznis hodiniek

titulka

Štýlové a elegantné hodinky sú dlhodobo neodmysliteľnou súčasťou oblekových outfitov. Práve preto sme pre vás vybrali najlepšie cenovo dostupné značky pánskych biznis hodiniek, ktoré sú v priamej korelácii s najnovšími trendmi.

„Suit Up“, resp. „nahoď oblek“. Presne to by povedal Neil Patrick Harris alias legendárny Barney Stinson. Elegantný oblek však nie je jedinou požiadavkou na dokonalý pánsky biznis outfit. V komplexnom ponímaní ide totižto o akúsi hru, prípadne súhru, drobných detailov, ktoré vytvárajú úžasný a úspech zaručujúci nástroj. Koniec koncov, aj výskumy preukazujú, že dobrý oblek môže viesť k lepším výkonom, a teda prirodzene aj k úspechom. Ako príklad uvádzame štúdiu z časopisu Journal of Experimental Social Psychology.

Spomínaný výskum poníma o tom, že práve vaše oblečenie môže mať vážny vplyv na to, ako si počínate v práci a ako sa na seba pozeráte. Z toho nám jednoznačne vychádza, že pokiaľ by vám mohli hodinky ako súčasť vášho oblečenia pomôcť zvýšiť sebavedomie a pracovnú efektivitu, mali by mať u vás jednoznačne svoje zaslúžené miestečko.

Okrem toho, aj keby sme odhliadli od týchto faktografických údajov, hodinky vyzerajú v kombinácii s pánskym oblekom jednoducho perfektne.

 

Značky, ktoré produkujú TOP cenovo dostupné pánske biznis hodinky

Na trhu je takpovediac nespočetné množstvo spoločností, v ktorých portfóliu sa nachádzajú skutočne štýlové a cenovo dostupné pánske hodinky vhodné k obleku. Pri našom výbere TOP značiek sme vychádzali najmä z toho, aby sa pánske hodinky daných výrobcov vyznačovali špičkovou kvalitou, elegantným dizajnom a cenovou dostupnosťou. Výsledok? V našom zozname nájdete celosvetovo uznávané značky vyrábajúce také biznis hodinky, ktoré si dokážete zadovážiť už od 60 EUR. Neveríte?

Pánske hodinky Seiko

Náš zoznam začíname japonským gigantom Seiko, ktorého história siaha ešte do konca 19. storočia. Vtedy však značka zakladateľa Kintara Hattoriho fungovala pod názvom Seikōsha. Premenovanie na Seiko prišlo až v roku 1924 po zemetrasení v Kantó, ktoré zničilo vtedajšiu továreň spoločnosti. Ani to však nezrazilo cieľavedomého podnikateľa s jeho ambicióznou značkou na zem.

Aktuálne môžete nájsť na trhu elegantné pánske hodinky Seiko pohybujúce sa na cenovej hranici už okolo 70 EUR. Značka Seiko však vyrába aj také nadupané kúsky, ktoré sa predávajú za ďaleko výdatnejšie sumy. Niet sa čomu diviť. Určite nám dáte za pravdu, že je veľký rozdiel, či majú hodinky minerálne, alebo hardlex sklíčko, resp. či oplývajú quartzovým, alebo kinetickým pohonom. Každopádne, v prípade pánskych hodiniek Seiko máte určite z čoho vyberať.

zdroj: Timestore

Pánske hodinky Tissot

Podobne ako spoločnosť Seiko, resp. Seikōsha, aj značka Tissot bola založená ešte v 19. storočí – konkrétne v roku 1853. Práve tento číselný údaj je dnes vyobrazovaný aj na ciferníkoch hodiniek Tissot. Pánske hodinky z dielne spoločnosti Tissot sa vyznačujú špičkovou švajčiarskou kvalitou a patričnou dávkou vycibreného hodinárskeho remesla.

Síce sa značka Tissot spája predovšetkým s veľkolepými športovými podujatiami ako ich oficiálna časomiera, no v jej portfóliu nájdete aj také pánske modely, ktoré si právom zaslúžia štatút TOP biznis hodiniek.

Pánske hodinky Citizen

V našom zozname najlepších cenovo dostupných pánskych biznis hodiniek nesmie chýbať ani ďalší japonský zástupca – Citizen. Svoje teplé miestečko si tu táto značka vyslúžila najmä preto, že na trhu môžete bez problémov natrafiť na kúsky z jej dielne, ktoré si dokážete zadovážiť už od 60 EUR (ako sme spomínali o čosi vyššie). Pozor, nenarážame na žiadne šmejdy. Práve naopak, ide o kvalitné hodinky s koženými remienkami a vydareným elegantno-minimalistickým dizajnom.

Spoločnosť Citizen je vo všeobecnosti známa najmä vďaka svojim fantastickým technologickým inováciám. Za zmienku stojí napríklad slnečný pohon Eco Drive či technológia riadenia hodiniek pomocou rádiového signálu. Mimochodom, zaujímavou skutočnosťou je, že jedna štúdia skúmajúca priemysel náramkových hodiniek označila hodinky Citizen do skupinky zákaznícky najpopulárnejších.

Pánske hodinky Zeppelin

Náš výber TOP cenovo dostupných pánskych biznis hodiniek k obleku uzatvárame značkou Zeppelin. Hodinky s jej rukopisom sú „iné“, čo nám dalo pádny dôvod zaradiť ich do nášho krátkeho zoznamu. „Iné“ v tom slova zmysle, že sú priamym odkazom na ikonické vzducholode. Spoločnosť Zeppelin je totižto pomenovaná po legendárnom priekopníkovi vzducholodí Ferdinandovi von Zeppelinovi. No a práve spomínané vzducholode sú dnes neodmysliteľnou súčasťou loga značky Zeppelin.

Portfólio spoločnosti Zeppelin je plné zaujímavo vyzerajúcich pilotiek s veľkými analógovými ciferníkmi, výraznými korunkami, perfektne čitateľnými časovými údajmi a doslova a do písmena voňavými koženými remienkami. Jednoducho, kombinácia, ktorá s oblekom nemôže vyzerať zle!

zdroj: Timestore

Tipy na záver – ako vybrať pánske hodinky k obleku

Takzvané biznis hodinky sú skutočne akousi pomyselnou čerešničkou na torte v zmysle pánskych elegantných oblekov. V súvislosti s tým pridávame na záver ešte niekoľko tipov, ako si vybrať pánske hodinky k obleku.

  • Remienok hodiniek (ideálny kožený) laďte s farbou topánok a opaska.
  • Kovové prvky hodiniek sa pokúste zladiť s prackou na opasku, prípadne manžetovými gombíkmi.
  • Zatiaľ čo k čiernemu a tmavosivému pánskemu obleku výborne zapasujú hodinky s koženým remienkom obdobných farieb, k modrým a svetlosivým oblekom sú ako stvorené pánske hodinky s hnedým koženým remienkom.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech