Vybicykluj si auto na týždeň vďaka kreatívnej športovej výzve

  • ŠKODA BIKE ONLINE TOUR je otvorené cyklopodujatie pre všetkých milovníkov cyklistiky
  • Okrem auta môžeš vyhrať aj atraktívne príslušenstvo a cyklistické pomôcky, ktoré nesmú chýbať v tvojej výbave
  • Priprav sa na kreatívne, ale aj výkonnostné výzvy. Je len na tebe, ktorú si vyberieš
mtbskoda
jumpstory
  • ŠKODA BIKE ONLINE TOUR je otvorené cyklopodujatie pre všetkých milovníkov cyklistiky
  • Okrem auta môžeš vyhrať aj atraktívne príslušenstvo a cyklistické pomôcky, ktoré nesmú chýbať v tvojej výbave
  • Priprav sa na kreatívne, ale aj výkonnostné výzvy. Je len na tebe, ktorú si vyberieš

Pandémia koronavírusu spôsobila, že ľudia ostávajú vo svojej komfortnej zóne. Čoraz viac času trávime na gauči v pohodlí domova. Už nešportujeme vo veľkých skupinách ako kedysi a aj pobyty v prírode sú obmedzené na úzky kruh rodinných príslušníkov a najbližších priateľov.

Nové výzvy stále prichádzajú, musia sa však prispôsobiť novým podmienkam. Do ŠKODA BIKE ONLINE TOUR sa môžeš zapojiť bez absolvovania náročných skupinových pretekov. Je to interaktívny spôsob, ako využiť kreativitu pri plnení úloh, zašportovať si a zabojovať o vecné ceny.

Objavuj krásy Slovenska na dvoch kolesách

Leto je ideálnym ročným obdobím na šport a outdoorové aktivity. Dlhé, teplé dni, príjemné slnečné počasie a meniaca sa krajina zo sedla dvojkolesového tátoša poháňaného silou nôh.

Z bicykla môžeš objavovať krásy okolia z perspektívy, ktorú ti neponúka auto ani vlak. Navyše ide o príjemnú športovú aktivitu, ktorá ti pomôže dostať sa do formy a získať skvelú kondíciu.

Nie všetci sme súťažné typy, ktoré berú svoje výkony vážne a systematicky pracujú na zlepšovaní s ambíciou zúčastniť sa cyklistických pretekov. ŠKODA prišla s inovatívnym formátom súťaže pre všetkých nadšencov bicyklovania na Slovensku. 

Za bicyklovanie môžeš vyhrať aj auto

ŠKODA BIKE ONLINE TOUR je otvorené cyklistické podujatie určené pre všetkých, ktorí majú radosť z bicyklovania a sú pripravení prijímať nové výzvy.

Okrem dobrého pocitu a prílivu endorfínov sa hrá aj o atraktívne ceny. Vybicyklovať si môžeš automobil značky ŠKODA na týždeň s plnou nádržou a množstvo cyklistických pomôcok.

Do výzvy sa môžeš zapojiť už dnes. Stačí vysadnúť na bicykel a prekonať svoje limity. Fotografiu ako dôkaz následne nahráš prostredníctvom formulára na stránku sbot.sk

Si športovec, alebo kreatívec?

Pre účastníkov sú pripravené dva druhy úloh. Kreatívna a výkonnostná výzva. Kreatívna výzva núti súťažiacich opustiť komfortnú zónu a popustiť uzdu fantázii pri zachytení toho najlepšieho momentu z cyklovýletu. 

Výkonnostná výzva otestuje silu a preverí formu. Je určená pre skalných športovcov, ktorí radi prekračujú prah svojich limitov. Najviac našliapaných výškových metrov, množstvo spálených kalórii či najdlhšia prejdená vzdialenosť. To sú názvy jednotlivých výziev, ktorým účastníci čelia.

Máš doma horský alebo cestný bicykel?

Súťaž trvá do konca leta a výzvy sa obmieňajú každé dva týždne. Šťastie môžeš skúsiť hneď niekoľkokrát. Či si profesionálny jazdec, ktorého cieľom je prejazdiť etapy Tour de France, alebo má tvoj bicykel pomocné kolieska.

Horské cestičky, lesné lúky alebo nekonečná rovina asfaltovej cesty. Zapojiť sa môžeš s horským bicyklom, ale aj ultraľahkým cesťákom určeným na dlhé trasy. 

Medzi cenami nechýba ani množstvo hodnotných cyklistických pomôcok a príslušenstva. Vyhrať môžeš dresy, šiltovky alebo vaky, ktoré sú neodmysliteľnou výbavou každého cyklonadšenca. Odmenou je aj dobrý pocit z pobytu v prírode a najazdených kilometrov. 

Zapojíš sa aj do skutočných pretekov?

Okrem online cyklistického podujatia sa blíži aj siedmy ročník ŠKODA BIKE OPEN TOUR. Už 8. augusta sa vo Svite uskutoční ŠKODA Horal MTB maratón a svoje downhillové zručnosti si môžeš zmerať aj 5. septembra v Slovenskom raji.

Na štartovaciu čiaru sa nadšenci ale aj profesionálni jazdci postavia aj 26. septembra v Rajeckých Tepliciach a zmerajú si svoje sily v skutočných pretekoch. Sobotné dni ako stvorené pre adrenalínovú zábavu. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK