Vydraž si svoj vlastný kúsok slovenskej histórie a hokejového víťazstva vďaka Goral Vodka MASTER

Goral vodka

Pod majestátnymi Tatrami sa zrodilo niečo výnimočné – 7. séria limitovanej edície Goral Vodka MASTER. Značka je ocenená nielen na Slovensku, ale i v zahraničí a vždy je spojená s číslom 7. Ide o ultraprémiový produkt, ktorý je 7-krát destilovaný a 7-krát filtrovaný, v ktorom sa odráža tajomstvo nadčasovej chuti a dizajnu.

Každý rok prichádza značka Goral Vodka MASTER s novým príbehom, dizajnom a témou, ktorá sa vryla do histórie a predstavuje pohľady na národné hodnoty. Téma 7. série bola výnimočná, pretože prostredníctvom nej sa vyjadruje hrdosť na národnú kultúru, históriu a výnimočných reprezentantov. Táto séria je venovaná Majstrovstvám sveta v ľadovom hokeji z roku 2002, kde sa naši hokejisti stali nezabudnuteľnými „zlatými chlapcami“.

carousel_1_instagram_GVM
zdroj: IG/Goral Vodka Master

Ikony reprezentantov slovenského hokeja, označovaní ako „zlatí chlapci“, sú hrdým symbolom tejto limitovanej edície. Na fľaši sú vyobrazené zvučné mená ako Višňovský, Lašák, Bondra, Bača, Pálffy, Lintner a najpodstatnejší muž reprezentácie – tréner Ján Filc.

Ich húževnatosť a chuť po víťazstve na Majstrovstvách sveta v roku 2002 sú zachytené v každej fľaši, ktorá je hrdým nositeľom zvučných mien a historických spomienok, ktorá vznikla pod perom mladého grafického dizajnéra Daniela Zubala. Tento autentický produkt bol dostupný v objeme 1,75 l a v obmedzenom množstve 77 kusov.

Každá fľaša je zdobená platinovým označením Bright platinum Paste GPP 1260 (22 karátov). Taktiež má svoje poradové číslo a certifikát pravosti, čím sa stáva nielen produktom, ale aj umením a spomienkou na výnimočný okamih.

carousel_2_instagram_GVM
zdroj: IG/Goral Vodka Master

Staňte sa zberateľmi tohto výnimočného investičného produktu, ktorý je nielen produktom, ale aj umením a spomienkou na jedinečné momenty hokejového triumfu. Táto limitovaná edícia predstavuje výnimočnú investíciu do exkluzívneho zberateľského portfólia. Pre tých, ktorým sa nepodarilo túto výnimočnú edíciu zakúpiť ponúkame možnosť zapojenia sa do dražby o produkt tejto limitovanej edície, ktoré venoval do dražby majiteľ spoločnosti a zakladateľ značky Goral Vodka MASTER Marián Gurega.

Ak túžite po tejto jedinečnej zberateľskej limitovanej edícií Goral Vodka MASTER, viete si ju vydražiť prostredníctvom faceboovej stránky Citronáda. Samotná dražba sa začne dňa 11/02/2024 o 19:00 hod. a dĺžka trvania bude 7 dní od jej spustenia.

Neváhajte a získajte si svoj vlastný kúsok slovenskej histórie a hokejového víťazstva a buďte svedkom výnimočnosti, ktorá je slovenská a zároveň svetová.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá