Vyhľadávané vegánske bistro otvorilo v Bratislave novú, väčšiu prevádzku s top ponukou 

  • Bratislavské Balans Bistro hlási veľké novinky
  • Ich celkom nová prevádzka je už oficiálne otvorená
Facebook/ Balans Bistro
  • Bratislavské Balans Bistro hlási veľké novinky
  • Ich celkom nová prevádzka je už oficiálne otvorená

Možno aj ty patríš medzi verných zákazníkov malého Balans Bistra na Živnostenskej ulici. Jeho tím už pred časom oznámil sťahovanie sa do väčších priestorov aj s peknou terasou, konkrétne na Jozefskej ulici 19. Prevádzka je už oficiálne otvorená a to sedem dní v týždni ako aj za starých čias. 

Keď sme začínali každý nás odhováral od tejto zašitej uličky, že vraj na Živnostenskej sa všetko zatvára a podnikom sa tu moc nedarí. Ďakujeme, že vďaka vám priatelia, sa tieto obavy nenaplnili a za nami je čas strávený s vami v našom malom preplnenom bistre, keď ste na naše jedlo čakali v rade na chodníku, lebo sa vám už neušlo miesto, píě tím bistra.

Gepostet von Balans bistro am Samstag, 27. Juni 2020

Priestor bistra sa jeho zakladatelia snažili vytvoriť tak, aby si sa v ňom cítil príjemne, domácky a aby sa sem človek jednoducho rád vracal za chutným jedlom.

Chceme, aby tento priestor bol o vzájomnej komunikácii, o stretávaní a najmä o šírení vegánskej myšlienky, o nenásilí, o živote bez utrpenia iných bytostí, o filozofii, že iný spôsob života je možný, objasňujú zakladatelia bistra.

Gepostet von Balans bistro am Samstag, 27. Juni 2020

Vegánstvo je jednoducho ich  životnou filozofiou a samozrejme sa to odráža aj na ponuke tejto gastro prevádzky. V jedálničku Balans Bistra nájdeš domáce burgre, vegánsku pizzu, hlavné jedlá, zákusky, domáce limonády aj čapované pivo. Kávu majú od chalanov z Goriffee Roastery, ktorí spolupracujú s farmármi od Brazílie až po Indonéziu, ich filozofiou je fair trade, udržateľnosť a samozrejme excelentná chuť kávy.

Začíname nový pracovný týždeň priatelia 🙃Dnes máme na obed: 🍅 paradajkovú s bazalkovým kešu pestom, s gnocchi a 🌿…

Gepostet von Balans bistro am Montag, 15. Juni 2020

Vždy, keď nájdem v Bratislave nejaké veggie bistro, tak sa veľmi poteším. A keď je ešte takéto úžasné, tak si nie je čo viac priať. Výber z troch burgrov, iných vynikajúcich jedál plus každý deň iné obedové menu a víkendové špeciály je v Bratislave na nezaplatenie. Kvalitu a dobré jedlo spoznáte už podľa rady pred podnikom a overiť si to môžete vnútri. Všetko, čo som doposiaľ ochutnala bolo vynikajúce a veľmi rada sa vrátim ochutnať ďalšie jedlá v ponuke. Čerešničkou na torte je široký výber z nápojov, či už nealko, alebo piva, píše spokojná zákazníčka Sisa. 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech